Taigi, konkursas baigėsi. Atsakymų atėjo palyginus nemažai, visiems dėkoju už dalyvavimą! Kadangi tokių kurie atsakė į visus klausimus teisingai nebuvo (kitam kartui lengvinsime klausimus) nutariau visus dalyvavusius apdovanoti marškinėliais (kodai išsiųsti visiems dalyvavusiems), o čia jums teisingi atsakymai.

1. Kam yra skirta ši statula? – Minister/Lord Caudecus Beetlestone.

2. Kieno tai kapas? (Šis žmogus, vienas iš daugumos kapitonų, kuris keliavo kartu su princu Ruriku per Shiverpeak Mountains į Krytą. -Captain Ander Greywind.

3. Kaip vadinasi šis nuostabus miestas ir kas jį saugoja? – Miestas Garrenhoff, kurį saugo burtininkas Isgarren ir Elemental’ai.

4. Šie kalakutai yra labai keistoje vietoje. Paprasčiau — kur juos galima surasti? -Ascalonian Catacombs Explorable Mode.

5. Kur prisišvartavo laivas su tokiu įkvepiančiu arsenalu ir koks šio laivo kapitono vardas? -Laivas prisišvartavo Stair of Devastation, Fort Trinity uoste. Laivas valdomas kapitono Skyfire.

6. Kiek reikia surinkti taškų norint kas šis žaidimas pasibaigtų? -11 taškų.

7. Na ir kaipgi be kačiukų? Koks šio kovinio katino vardas? (Būkite atsargūs, jeigu jį nuskriausite, jis gali jums ką nors atkąsti, jis juk kovinis…) -Katinas – Mr. Bojangles, jis randasi PvP treniruočių žemėlapyje, užgavus jį ar jo šeimininką jis pavirsta lūšimi ir puola „muštis”.

8. Vienam gerai žinomam mieste, randasi ne ką mažiau gerai žinomas muzikinis instrumentas. Kam yra skolingi miesto gyventojai už tokią dovaną? -Minister Caudecus Beetlestone. Galimas variantas, kad padėką reiktų pareikšti ir Uzolan. Iš dalies abu variantai teisingi. Pats teisingiausias variantas – abu variantai.

9. Vienoje citadelėje yra smuklė su puikiu baldų apdailos elementu. Klausimai – su kokia baldų detale galima „pasikalbėti“, ir kiek žmonių dalyvauja privačiame vakarėlyje, vykstančiame paskutiniame šios smuklės aukšte? -Ebonhawke smuklėje galima pakalbėti su 3 aukšte esančia drabužių spinta, o viršutiniame aukšte galima rasti 3 personažus.

10. Koks šio laivo kapitono vardas? (palengvinimui: reiks pašokinėti) -Captain Fawcett.