Norinčių dalyvauti prašymu, pakeičiamos rungtynės iš Vistos Karaliaus į Puzzle Jump Master. Paskelbus konkursą daugumas iš jūsų pareiškė norą tokias rungtynes surengti finišą laikant ne Vista tašku, o paprasčiausia puzlės dėžė, argumentai nevienodas personažų lygis ir kaip kurių klasių pranašumai prieš kitas.  Na ką trukt už vadžių vėl iš pradžių:

Puslapis gamecard.lt kartu su guildwars2.lt skelbia dar niekada neregėtą ir nematytą renginį. Bus organizuojamos varžybos,  kuriose galės dalyvauti visi žaidimą turintys žmonės. Tikslas – kas greičiau iš taško A pateks į tašką B, t.y. A – startas, B – finišas. Visi dalyviai savo personažus išrikiuoja taškeA, sulaukę starto (bendrame kanale didžiosiomis raidėmis bus parašytas žodis START), turės kuo greičiau pasiekti tašką B – finišą.

Yra trys vietos, vienoje iš jų bus organizuojamos šios varžybos.

I. Morgan’sLeap

II. Goemm’sLab

III. Spekks’ Laboratory

Varžybų pradžia šių metų spalio 8 dieną 20:30 valandą Lietuvos laiku.

Startas ~21 valandą Lietuvos laiku.

B – Finišas puzlės pabaigoje dėžė.

A – Starto taškas bus nurodytas rungtinių dieną.

Greičiausias žaidėjas gaus 2000 kristalų.

Taisyklės:

  • Žaidėjas pradėjęs puzlę anksčiau negu paskelbtas startas bus diskvalifikuotas
  • Prieš startą bus daroma bendra dalyvaujančių foto, pirmas atbėgęs į finišą žaidėjas bus patvirtintas laimėtoju tik tada jeigu prieš startinėje nuotraukoje bus jo personažas, kitu atveju laimėtojas bus antras atbėgąs žaidėjo personažas ir t.t.
  • Negalima stumdytis, keiktis, daryti spaudimo rungtynių dalyviams ir t.t.

Greičiausias žaidėjas gaus 2000 kristalų

Dalyvių registracija čia.