Mes visą laiką kalbėjome, kad Guild Wars 2 – tai gyvas, kvėpuojantis ir dinaminis pasaulis. Mūsų prisirišimas prie šios versijos turėjo labai didelę įtaką žaidimo vystymuisi nuo pat pradžios, ši versija išlieka ir šiandienai. Šiandieną aš norėjau pakalbėti apie mūsų filosofiją ir gyvo žaidimo vystymosi planus.Mūsų tikslas — kelti kokybės kartelę, pastoviai papildyti žaidimą aukštos kokybės turiniu. Mes manome, kad Guild Wars 2, yra vienas iš įdomiausių žaidimų, kurie buvo kada nors sukurti, taigi, mes planuojame padaryti ši žaidimą tokiu, kuris turės įtakos šio pasaulio įvykiams  ir gairėms, kurios, tikriausiai, neliks realiame gyvenime amžinai. Mes norime, kad šis pasaulis taptų reikšmingų akimirkų prisiminimais ir patirtimi, kuria jūs galėtumėte dalintis ilgai, ištisus metus.
Kad būtų pasiektas šis užsibrėžtas tikslas, mes sukūrėme kelias nuolat dirbančias komandas (ne vieną, kaip įprastai), kurios užimtos Guild Wars 2 išplėtimu, ir tai jos darys ilgą laiką. Apie jas aš jums papasakosiu apačioje, kad jūs žinotumėte, ko galima tikėtis iš žaidimo. Be žaidimo atnaujinimų, šios komandos pasakos jums apie savo darbą interviu pavidalu, pranešimuose ir straipsniuose, panašiuose į šį.

Taigi, kas tai per komandos, ir kuo jos užsiima?

Live Security (saugumas) — jūs jau esate girdėję apie šios komandos koordinatorių Maiką Liuisą, ir matėte kai kuriuos jų darbus, o taip pat girdėjote apie jų ateities planus. Ši komanda susikoncentravusi į darbą su „botais“, „spameriais“ ir profilių (account) vagystėmis . Jie tiesiogiai dirba su mūsų klientais, t.y. su jumis.

Live Response (palaikymas)— komanda, kuri susikoncentravusi į klaidų taisymą, atgalinį ryšį su jumis ir į žaidimo balansą. Jūs jau matėte jų darbus pataisymų pranešimuose (patchnoutah).

Living World (Gyvas pasaulis) — ši komanda užsiėmusi žaidimo pasaulio naujo turinio pildymu. Ji vis pridės ir keis jums jau gerai žinomą PvE ir WvW turinį, ir tuo pačiu tobulins naujas funkcijas ir apdovanojimus.

PvP/E-Sports — Ši komanda užsiejama PvP bendruomenės palaikymu. Ji tobulina naujas funkcijas, kurios padės Guild Wars 2 augti kaip rungtyniniam žaidimui. Džonatanas Šarpas papasakos jums apie tai artimiausiojoje ateityje.

Holidays & Events (šventės ir įvykiai) — ši komanda kurs specialius įvykius ir šventes žaidime Guild Wars 2, jie remsis senomis tradicijomis, kurios egzistuoja Guild Wars. Jūs galite pamėginti spėti, kokią šios komandos sukurtą šventę pamatysite greitu laiku, o aš rekomenduoju apsilankyti puslapyje kitą savaitę tam, kad sužinotumėte daugiau apie šį pirmą įvykį.

Be švenčių ši komanda užsiima vienkartinių įvykių kūrimu, kurie gali pakeiti pasaulį arba istoriją.

Mac & Performance (Mac ir ekspolatacija) — ši komanda orientuojasi į Guild Wars 2 skirtą Mac operacinėms sistemoms. Neperseniausiai jie išleido beta kliento versiją, skirtą Mac vartotojams, ir tai buvo jų pirmasis globalus projektas. O taip pat jie yra atsakingi už šio kliento suderinamumą, jie stengiasi padaryti taip, kad žaidimas veiktų be jokių problemų.

Bonus teams (papildomos komandos) — kartas nuo karto mes rinksime papildomas komandas, kurios nebuvo išvardytos šiame pranešime. Jie dirbs su skirtingomis funkcijomis arba įvykiais, kuriuos mes tobulinsime atskirai nuo visų komandų. (Spoileris: kelios tokios komandos dirba jau dabar, o jų rezultatą pamatysite lapkritį.)

Ir pagaliau, mes turime komercijos komandą. Jūs jau, turbūt, matėte mūsų ekonomisto Džono Smito įrašą, ir išgirsite dar daug įdomaus iš mūsų Black Lion Trading Company draugų ateityje.

Tikimės, kad ši maža apžvalga apie Guild Wars 2 vystymąsi padės jums suprasti, kaip mes ruošiamės tobulinti mūsų gyvą žaidimą ateityje. Tie, kurie yra pažįstami su originalia Guild Wars dalimi, žino, kad mes turime senas nemokamų nuostabių funkcijų ir įdomaus turinio pridėjimo tradicijas. Turint omenyje ir tai, kad  vystymosi komanda žaidime Guild Wars 2 daugiau negu 10 kartų didesnė už Guild Wars žaidimo komandą, mes galvojame, kad papildymų ir pasikeitimų Tyrijoje dydis ir kiekis dar ilgą laiką stebins jus vėl ir vėl.