Kolinas Johansonas davė interviu puslapiui guildwars2guru , kuriame jis papasakojo, kas laukia mūsų artimiausioje ateityje (ir apie lapkričio atnaujinimą).

Pačioje interviu pradžioje, žinoma, buvo apžvelgtas globalus įvykis helovynas ir įvykę šventiniai įvykiai, kurie bus planuojami ir ateityje. Žinoma, artėjantys šventiniai įvykiai – Naujieji metai — tradicija atkeliavus dar iš pirmos Guild Wars dalies.
O be to, žaidimas pasipildys naujais įvykiais, įskaitant ir tokius, kurie pakeis pasaulį. Vieni bus mažesni pagal apimtis, lyginant su helovynu, kiti truks kelis mėnesius .

Ir dar, Kolinas pabrėžė, kad helovyninio turinio, pridėjimas į paskutini didįjį atnaujinimą, liko nepastebėtas — o buvo pridėta apie 50 naujų įvykių, du mini požemiai ir naujos šokinėjimo užduotys.

Kolinas atskleidė keletą įdomių dalykų apie įvykį, kuris prasidės lapkričio 15 dieną. Visų pirma, įvykis truks visą savaitę, ir visam laikui pakeis kai kurias vietas žaidime.
Taip pat taps pasiekiama viena iš salų — mažas žemėlapis, su labai daug įdomaus turinio. Tai nebus pilno dydžio žemėlapis, tai greičiausiai vieta, kur vyks dar vienas veiksmas, skirtas naujiems įvykiams. Vėliau prie to žemėlapio bus pridėtas didelis turinys. Taip pat šiame žemėlapyje-saloje bus galima gauti specialius apdovanojimus, kurių nebus galima gauti niekur kitur.

Žaidime atsiras naujas požemis — tikrai labai didelis. Ir be to — kuo giliau jūs keliausite juo, tuo sunkiau per jį bus jums eiti. Na, ir žinoma, požemio glūdumoje mūsų laukia nauji apdovanojimai.
Be viso šito, tikėtina, kad sPvP rėžimas bus papildytas naujais žemėlapiais.

Tolimesnėje eigoje mūsų laukia gildijos namai ir gildijos narių kiekio padidinimo galimybė. O taip pat kūrėjai jau pradėjo galvoti apie žaidėjų namus, legendinius šarvus, instrumentus „bildų“ sudarymui ir jų saugojimui ir apie daug kitų dalykų, bet kol kas šie dalykai yra neaktyvioje gamybos stadijoje.

Greitu laiku atsiras papildomas puslapis su statistika ir įvairiais duomenimis apie WvW rėžimą.

Beje, reiktų atkreipti dėmesį į įdomų dalyką —Kolinas per interviu prisipažino, kad jis pats nesugebėjo pereiti Išprotėjusio Karaliaus šokinėjimo puzlės.

„Aš turiu būti garbingas. Aš pasidaviau po 3 valandų. Padariau viską, ką galėjau. Tai labai sunku, bet aš taip ir nesugebėjau jos padaryti. Aš tai padariau, kai darėme vidinius testus, bet pora kartu nesąžiningai pasielgiau, pasinaudojau teleportu, bet, po to, kai laikrodis atsirado jau žaidime, aš daugiau negalėjau naudotis teleportais ir reziumė – nesugebėjau jos pereiti. Tai tikrai labai sunku.“

Pilną interviu su Kolinu jūs galite peržiūrėti čia Twitch.tv kanale