180px-ColinJohansonKolinas atsakė oficiale forume į žaidėjų klausimus, kas rūpėjo tikriems festivalių fanas, gyvos istorijos ir požemių fanams.

Kas liečia festivalius — žaidėjai domėjosi, ar keisis stambūs festivaliai, toki kaip naujametinis ar Helovino festivalis kas metus, ar jie tik kartosis. Kolinas pareiškė, kad kiekvienais metais festivaliai skirsis savo išvaizda — bus pridedami nauji apdovanojimai ir t.t.

Gyvos istorijos tema, Kolinas paminėjo, taip kaip dabar jau nebereikia vargti su didelių festivalių ruošimu, o atsilaisvinę resursai bus sutelkti ties Gyva Istorija ir nauju turiniu, tai reiškia, kad gyvos istorijos įvykiai taps masiniais, o žaidimas bus nuolatos pildomas nauju kontekstu.

Požemių fanų laukia taip pat kažkas įdomaus. Visų pirma, požemiai iš gyvos istorijos, kurie patiko žaidėjams, bus pridėti į fraktalus, ir bus pasiekiami ten visados. Taip ir patys Fraktalai bus nuolat keičiami ir tobulinami. Ir prie viso šito, į žaidimą bus pridėti požemiai, kurie visiškai neturės nieko bendro su Fraktalais.

Dar, į žaidimą bus sugražinti mini žaidimai (pvz, Super Adventure Box), o taip pat bus dedamas naujas turinys kuris padės jums atsipalaiduoti.

Ir visa tai bus labai greitai – pradžioje liepos atsiras smulkesnės informacijos apie šiuos pakeitimus oficialiame puslapyje, o taip pat bus spaudos konferencija, kurios metu dev-komanda papasakos apie tai, kaip jie mato gyvo turinio vystymosi eiga žaidime Guild Wars 2.
Sekite naujienas!