Kolekcinis leidinys — Rytlock Brimstone figūrėlė

Kaip jūs jau žinote, išankstinis žaidimo Guild Wars 2 užsakymas jau prasidėjo, tūkstančiai fanų užsakinėja skirtingas šio nuostabaus gaminio versijas, įskaitant ir kolekcinį leidinį. Visi, atlikę išankstinio užsakymo procedūrą, gaus leidimą dalyvauti visuose būsimuosiuose Beta įvykiuose (pirmasis jau greitai!), taip pat galėsite pradėti žaisti trimis dienomis anksčiau už kitus, bei gausite naudingus daiktus žaidime. Šią savaitę mes norime jums smulkiau papasakoti apie nuostabius daikčiukus, kuriuos jūs rasite Kolekcinio leidinio dėžutėje.

Pats pagrindinis kolekcinio leidinio daiktas — masyvi, įspūdinga „Charr“ kario figūrėlė— Rytlock Brimstone. Sunku jos nepastebėti.

Mes supratome, kad kolekciniame leidinyje turėtų būti vertinga figūra, kuri atspindėtų rankų darbą ir patrauklų bei pavojingą Tyrijos pasaulį. Mes peržiūrėjom Silvar‘i, Norn‘ų, pateiktus variantus ir visgi sugrįžome prie Charr‘ų figūrėlės. O kas gali būti geriau už Charr‘us, negu Kraujo Legiono legendinis Rytlock Brimstone?

Mes susisiekėme su Happy Worker,žaislų gaminimo kompanija iš Kanados, kuri turi nuostabią reputaciją nuo savo darbo kokybės su klientais iki produkto unikalumo, ir paprašėme pagaminti Rytlock Brimstone, figūrėlę vertą Guild Wars 2 apipavidalinimo.

Remiantis piešiniais, menininkas iš Happy Worker sukūrė tikrą meno kūrinį, kuris pilnai atspindėjo gudrų Rytlock Brimstone charakterį. Keletą mėnesių ArenaNet menininkai su Happy Worker dirbo su keliais šios figūros variantais, kol pasiekė idealą, vertą Guild Wars 2 žaidėjų. Pamatę rezultatą, mes likome labai patenkinti šia rankiniu būdų nudažyta statulėle, ir tikime, kad jūs būsite patenkinti taip pat.

Pažiūrėkite į ją! 25 centimetrų šarvuota žiaurumu, nudažyta iki smulkiausių dalelių statulėlė. Ši sunki monolitinė skulptūra nusipelnė garbingos vietos ant jūsų stalo ar lentynos — tik nenumeskite jos ant savo katytės!

3 atsakymai šia "Kolekcinis leidinys — Rytlock Brimstone figūrėlė" tema
  1. Nitrucha parašė:

    realiai gaunasi kad visi prades 3 dienom anksciau 😀 nes visi perka jau dabar, geras reklaminis triukas ;]

  2. BAUBAS BAUBAS parašė:

    Ne visi, pvz draugas sake nepirks iki tol kol neiseis jis, tik kai iseis ir pamegins pas ka nors tik tada pirks, nes bijo kad nebutu tik kalbos tie visi dalykai ka jie zada..

  3. qweikeris qweikeris parašė:

    Lai pabando gauti beta rakta, daug kas atidavineja gavę iš PAX east

Parašykite komentarą