Užvakar įvyko sesija su Mike Ferguson, kuris atsakinėjo į klausimus liečiančius WvW žaidime Guild Wars 2.
Mes atrinkome kelis, mūsų atžvilgiu ganėtinai įdomius klausimus.

Ar bus vidinis garso kanalas? (grasinio ryšio palikymas tarp žaidėjų)
Šiuo momentu tokio dalyko nebus.

Ar bus sudaromos eilės norint prisijungti į WvW kaip serveris yra perpildytas?
Nesu tikras, apie tai kalbėjome, kad WvW rėžimui priklauso ši sistema, ir tikėtina tai ,kad  greičiausia bus sudaromos eilės. (kalbama apie tai kaip serveris perpildytas, jūs užsiregistruojate (stojate į eilė), o tuo tarpu žaidžiate PvE).

Ar gaus papildomus bonusus, serveriai kurie laimėjo, kitoms dviem savaitėms?
Turbūt, bet šiuo momentu mes nepasiruošę apie tai kalbėti.

Kaip ilgai veikia bonusas?
Kol tęsiasi kova. Kaip ji baigiasi, baigiasi ir pasauliniai bonusai.

Ar yra kokis nors limitai ribojantys atsargų kiekį? Pavyzdžiuiar galės kuris nors vienas serveris statyti golemus pas sava bazėje kol kiekvienas neturės po vieną apgulties golemo?
Jums būtinos atsargos norit pastatyti golemą, bet jeigu jūs sugebėsite pririnkti tiek atsargų kiek leidžiama, tai jūs galėsite pasatyti labai didelę armiją. Taip darė Isaja, du kartus ir tai atrodė nuostabiai, bet mano nuostabai tai nebuvo labai efektyvu, todėl kad golemai labai lėti.

Ar bus matomi vardai WvW rėžime?
Ne, vardai nebus matomi.

Ar bus galima perstumti apgulties ginklus?
Ne, daugumos ginklų patraukti negalima, išskyrus golemus.

Ar bus galima užsikarti sienomis ir papulti į objektų vidų?
Šiai minutei tokios galimybės nėra. Bet mes svarstėme tokį dalyką ar pridėti vagiui įgūdį, kuris leistų, pavyzdžiui, pavogti ką nors, kad jis galėtu pereiti per teleportacijos vartus, bet nenusprendėme, ar pridėti tai į žaidimą ar ne. Vienareikšmiškai tai reikia stipriai apgalvoti, taip kaip mes nenorime pridėti į žaidimą to, kas gali jį sugadinti.

Įtariu, kad mirtis PvP rėžime bus labai dažnas reiškinys lyginant su PvE. Ar šarvai taip pat ges PvP rėžime?
Taip gadinsis. Svarbu atsiminti, kad WvW tai PvE, vieta kur susitiko trys serveriai ir kaunasi už teritorijos kontrolę. Tai analogas atviram PvP rėžimui, taip kad taisyklės turi būti vienodos, taip kaip tai ekonominė  žaidimo dalis. Iš žaidėjų kris pinigai ir daiktai (kaip ir iš paprastų monstrų), o jeigu jūs mirštate, jusm teks taisyti savo šarvus, bet tuo pačiu jūs galėsite ir užsidirbti, kad padengtumėte taisymo išlaidas. Iškirtinės ne esami žaidėjo inventoriuje daiktai, o generuojami serverio daiktai, tartum jūs nužudėte „mobą“.

Ar bus galima WvW rėžime nešioti skraistę su gildijos emblema?
Pas mus nėra skraisčių, bet jūs galėsite gildijos emblemas uždėti ant šarvų ir ginklų!

Kas yra Squad (komanda)?
Komanda, tai galimybė dideliems būriams susijungti į vieną komandą dėl vieningo tikslo. Komandai vadovauja vadas, kuris turi galimybe kreiptis į visus žaidėjus komandos rašymo kanale, kuriame rašyti gali tik jis. Vadas taip pat galės pažymėti raktinius taškus ant žemėlapio, kurie bus matomi visiems komandos dalyviams. Taškai parodo ką reiks pulti, kur persigrupuoti ir t.t.
Vadas pasiskiria pats. Jūs galėsite nusipirkti daiktus, kurie jums leis tapti vadu. Kaip jūs tampate vadu, bet kuris žaidėjas neesanti komandoje pamatys žymeklį ant jūsų ir galės paspausti kairiu pelės klavišu ant jūsų ir prisijungti prie komandos. O taip pat, jeigu šalia jūsų randasi žmogus, kuris jau priklauso komandai, jūs galite paspausti ant jo ir prijungti prie savo komandos. Kaip aš supratau žmonių limitas komandoms netaikomas, bet reiktų pasitikslinti pas programuotojus.

Daiktai, kurie leis jums tapti vadu, daugkartinio naudojimosi. Jūs perkate jį vieną kartą ir galite tapti vadu bet kuriuo metu.

Papasakokite smulkiau, kaip veikia gildijos ir objektų užėmimo sistemos?
Kiekviena gildija gali turėti vieną objektą, jeigu jūs matėte PvP žemėlapį, tai jūs žinote, kad tokių objektų labai daug. Kaip jūs kovojate už lokaciją, sistema užrašinėja žmones, kurie dalyvauja puolime, ir gildijos, kūrių žaidėjai dalyvavo maksimaliai, po užgrobimo gauna vieną minutę, kurios metu bus duota galimybė jei vienai užsirašyti objektą sau.

Visus klausimus ir atsakymus jūs galite perskaityti čia