Renkasi keturių vėjų turgus (The Bazaar of the Four Winds) — iš visų Tyrijos kampelių renkasi prekiautojai, tam kad pasiūlyti savo prekes. Bet tai ne tik laikas tamsioms asmenybėms ir rizikingiems sandoriams. Šiais metais, turguje nusileido paslaptinga Zephyr Sanctum (šventovė), pilna magiškų kristalų ir nuostabiais judėjimo įgūdžiais pasikausčiusiais prekeiviais ir nuotykių ieškotojais! Kokį džiaugsmą jums atneš aštrūs pojūčiai su prekeiviais ir lenktynės! Važiuojam!

Įvykiai

  • Tiesioginė transliacija su kūrėjaisLiepos 8 d.Pasižiūrėkite į Keturių vėjų turgaus reliza kartu su ArenaNet kūrėjais, tiesioginėje transliacijoje pirmadienį Twitch kanale , liepos 8 dieną,  22:00 Lietuvos laiku (12PM PDT).
  • Naujas mini žaidimas: Belcher’s Bluff – nuo liepos 9 d! Išbandykite savo įgūdžius geriant Omnomberry Juice, naujame nuolatiniame žaidime. Ieškokite pretendentų visame pasaulyje, tam kad išmoktumėte jų geriausius įgūdžius, o po to rungtyniaukite su draugais PvP režime!
  • Sanctum Sprint – nuo liepos 9 d. Sudalyvaukite šventovės bėgime (Sanctum Sprint) —, kurios metu jums reiks šokinėti per barjerus ir skristi oru! Jūs turėsite pasinaudoti gudrumu, lankstumu, o taip pat panaudoti kaip kuriuos ypatingus įgūdžius, tam kad įveiktumėte šį galvą svaiginantį kliūčių ruožą.
  • Lessons from the Sky – nuo liepos 9 d. Ištyrinėkite Labyrinthine Cliffs dangaus kristalų beieškant (Sky Crystals). Parodykite savo Vėjo, Saulės ir Žaibo meistriškumą, atrasdami kelius sunkiai pasiekiamose vietose.

Nauji apdovanojimai

Aspect-Back-ItemsDaiktai ant nugaros Užbaikite Sanctum Sprint ir gaukite šansą išlošti vieną iš trijų daiktų ant nugaros, kurie turės  Vėjo, Saulės ir Žaibo atributus (Aspects of Wind , Sun, and Lightning).


Asmeninė Kvartz juosta

Kai jūs užbaigsite meta-pasiekimus šio relizo, jūsų  namų instance atsiras kasdieninis resursu padėjimo taškas, kuris leis jums numesti Quartz bet kuriuo laisvu jums laiku. Kvartz, tai naujas resursas, kuris bus pristatytas šiame relize, ir bus naudojamas naujiems receptams!


zephyr-sanctum_387799928Modelis Zephyr Sanctum Padarykite pasiekimus Lessons from the Sky, ir jūs gausite miniatiūrine Zephyr Sanctum, kuri leis jums pasigrožėti laivais bet kurią minutę, netgi tada, kai jie nuskris.


Nauji ypatumai

New-PvP-Map-SkyhammerNaujas PvP žemėlapis: Skyhammer

Apsilankykite naujajame Skyhammer žemėlapyje, aukštų technologijų asuros laboratorija, kurioje jūs rasite masę šokinėjimo aikštelių, griūnančias grindis ir viena gigantišką mega-patranką. Kovokite dėl valdžios trijuose taškuose, nukreipkite galingą parankos jėgą į priešus, ir žiūrėkite po kojomis!


Account-Achievement-Reward-SystemAtlygio sistema už profilio pasiekimus

Suraskite savo taškams tinkamą atlygį! Dabar jūs galėsite atrakinti atlygius, tokius, kaip išskirtinai naujos skuros šarvams ir ginklams, o taip pat pastovius bonusus jūsų profiliui. Taip pat jūs galėsite uždirbti laurels, gems, gold, galingus daiktus ir PvP r WvW atlygius. Jūs gausite atlygi už jau atliktus pasiekimus, jeigu jūs juos jau atlikote.


Nauja pagerinta pasiekimų panelė

Sužinoti apie pasiekimus buvo ne taip jau ir lengva! Perdarytas vartotojo interfeisas leis jums lengviau sekti kaip kuriuos pasiekimus ir atlygius. Jūs galėsite smulkiau pamatyti jūsų pasirinktą pasiekimą, pamatysite smulkesnę užduočių informaciją, potencialų atlygį.


World-vs-World-Build-and-Repair-MasteryNauji įgūdžiai World vs. World — Build ir Repair Mastery

Perkelkite savo puolimą taktiką į naują lygį su naujais World vs. World įgūdžiais — Build Master ir Repair Master! naudokite Build Mastery, tam kad greičiau statyti apgulties ginklus, arba panaudokite taškus ant  Repair Mastery, tam, kad efektingiau panaudotumėte savo resursus taisant sienas ir vartus.


Paveiksliukai

e8cbeBotFW-screenshot-02 bb697BotFW-screenshot-05 b5146BotFW-screenshot-03 65353BotFW-screenshot-01 0478aBotFW-screenshot-04 6d637BotFW-screenshot-06 World-vs-World-Build-and-Repair-Mastery Aspect-Back-Items

Menas

c55ebKiteCityaboveclouds bbb8fKiteCity-2 a2063cliffsideKiteCity a77b4KiteCity 83492floatingKiteCity 82176Kitefinal 23fe4KiteCitypulley 0c12ecliffsideKiteCity-2