Sveiki visi! Mano vardas Rojus Kronaker (Roy Cronacher), ir kaip ArenaNet geim dizaineris, aš džiaugiuosi pasakodamas jums apie būsimus pokyčius treitų sistemoje. Šie pokyčiai skirti trat taškų supaprastinimui ir treitų pasirinkimui, o taip pat jie turės įtakos vyresniųjų (major) pasirinkimui. Truputį žemiau tekste mano kolega, geim dizaineris Karlas MakLein (Karl McLain), papasakos apie kai kuriuos naujus treitus, kuriuos mes planuojame pristatyti. Teks daug ką papasakoti, todėl pradėkime nedelsdami!

151ff01-Flame-Shield-1920x1080

Treitų lygiai

Vienas iš pagrindinių pokyčių treitų veikime yra tai, kad jums daugiau neteks lankyti profesijos trenerio ir pirktis vadovėlių, kad pereitumėte iš vieno lygio į kitą! Mes norime, kad vos tik pasiekę reikiamą lygį, jūs galėtumėte iš karto pasinerti į šią sistemą ir pradėti ją studijuoti taip, kad kiekvienas lygis atsivertų nemokamai!

Kaip treitų sistemos perdarymo užduoties dalį, mes keičiame lygius, kuriuose atsidaro naujų personažų treitai tam, kad galėtume pagreitinti pradinę žaidimo patirtį ir pridėti daugiau progresijos lygiuose nuo 30 iki 80. Nuo techninio atnaujinimo įvedimo momento nauji personažai atidarys adepto lygio treitus 30 lygyje, meistro 60 ir grandmeistro 80 lygyje.

Treitų taškai

Šiuo metu 80 lygio žaidėjai turi 70 treitų taškų, kuriuos galima išleisti bet kokioms treitų liniuotėms. Taip pat reikia įdėti mažiausiai 5 taškus į kiekvieną liniuotę, kad atsidarytų kitas jaunesnysis (minor) arba vyresnysis (major) treitas. Mes sujungiame treitų taškus taip, kad kiekvienas naujas taškas taptų penkių senųjų ekvivalentu. Tai reiškia, kad 80 lygyje jūs turėsite 14 taškų vietoje 70. Jūs pradėsite gauti taškus 30 lygyje, kai atsidarys adepto lygis, po to jūs gausite po vieną tašką už kiekvienus 6 lygius iki 66 lygio, po 66 lygio jūs pradėsite gauti po du taškus už kiekvieną.

ec95402-Warrior-1920x1080

Taip pat tai, kad mes padidinome treitų vieno taško vertę, reiškia, kad jį naudojant jūs gausite atitinkamos charakteristikos 50 taškų ir atidarysite jaunesnįjį arba vyresnįjį treitą.

Su šia sistema treitų naudojimas taps žymiai paprastesnis ir suprantamesnis naujiems žaidėjams. Dabar pasitaiko situacijų, kai nežinantis sistemos žmogus išleidžia vienai liniuotei 11 taškų ir 14 kitai, gaudamas žymiai mažesnio efektyvumo bildą. Na, ir kaip papildoma nauda, treitų plokštė taps žymiai paprastesnė suprasti ir naudoti.

Treitų nuėmimas

Mes įdėjome keletą esminių pokyčių į treitų nuėmimo būdus:

  • Mygtukas, nuimantis visus treitus (jį anksčiau jūs matėte tik PvP), taps pasiekiamu visuose žaidimo režimuose.
  • Treitų nuėmimas dabar bus visur nemokamas: nuimkite savo treitus bet kuriuo metu, jeigu nesate mūšyje!
  • Kiekvienoje treitų liniuotėje pridėtas mygtukas, leidžiantis nuimti vieną treitų tašką.

Tai reiškia, kad bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje jūs galėsite pakeisti savo treitus! Mes norime, kad jums būtų lengviau eksperimentuoti ir ieškoti naujų bildų jūsų Tyrijos pasaulio tyrinėjimo metu.

bcb64trait-unlock-ui-arrow-905x675

Treitų atidarymas

Sukurtų po techninio patčo personažų visi vyresnieji (major) treitai bus užblokuoti. Sukurtų iki patčo visų personažų iki dabar egzistuojantys treitai bus atblokuoti.

Dabar vyresniuosius treitus bus galima atblokuoti traits guides — naujų žaidimo vidinių dalykų – pagalba. Du kartus spustelėjus ant šio dalyko, jūs atblokuosite atitinkamą treitą. Gauti quides galima vykdant ypatingas užduotis pasaulyje, pavyzdžiui, pereinant asmeninę istoriją, mini požemius, ypatingus bosus, žaidžiant WvW ir atidarant tam tikras žemėlapio sritis. Ir nors mes iš tikrųjų džiaugiamės pristatydami žaidėjams galimybę užsidirbti treitus drąsa, gudrumu ir žygdarbiais, mes suprantame, kad ne visi mėgsta nuotykius ir tyrinėjimus, todėl mes taip pat suteikiame jums galimybę pirkti quides iš profesijų trenerių! Kaina priklausys nuo treito lygio. Naujai į žaidimą įdėti treitai kainuos brangiau.

Ši naujoji treitų gavimo sistema grąžina į žaidimą vieną iš originalaus Guild Wars aspektų, kuris mums labai patinka ir kuris darė pasaulio tyrimą svarbiu personažo vystymosi komponentu. Treitų gavimas bus horizontali sistema, atverianti mums naujas galimybes pridėti į žaidimą naujus treitus ir vystyti įdomų kontentą!

2ef9e03-Arah-Waypoint-1920x1080

Dabar, kai jūs žinote, kada gausite naujus treitus, atėjo laikas Karlui papasakoti jums apie kai kuriuos naujus treitus, kuriuos jūs pamatysite naujame techniniame balandžio patče!

Naujieji grandmaster treitai

Mes pristatome 40 naujų grandmaster treitų: po vieną treitą kiekvienai kiekvienos profesijos liniuotei. Jūs galėsite juos atidaryti naudodamiesi nauja sistema, apie kurią mes tik ką papasakojome!

Šie naujieji treitai skirti tam, kad būtų praplėstos bildų galimybės ir esantys bildai įgautų labiau apibrėžtus vaidmenis; nemažai šių treitų buvo pridėta atsižvelgiant į mūsų bendruomenės atsiliepimus. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime po vieną kiekvienos profesijos treitą. Mes apžvelgsime tiktai keletą treitų, bet mes nekantriai laukiame, kuomet galėsime parodyti jums visą treitų sistemą ir visus naujus treitus.

Elementalistas: Aquatic Benevolence

Elementalistas gaus įvairių treitų, pradedant atakuojančiais ir padedančiais, baigiant didinančiais išlikimą. Šiandien mes papasakosime jums apie Aquatic Benevolence treitą. Šiame treite jūs pamatysite naują mechaniką, kuri sustiprins sąjungininkų gydymą tam tikru procentu, tačiau nedarydama įtakos paties personažo atliekamam gydymui. Aquatic Benevolence treitas turi aukščiausią pradinį gydantį efektą iš visų dabar egzistuojančių žaidime, pridedantį svarius  25% healing Power, kai jūs palaikote sąjungininkus.

Inžinierius: Fortified Turrets

Inžinieriai gaus papildomą paramą ir išlikimą naujojo trukdžių sviedinių treito Fortified Turrets dėka, kuris įeis į Inventions liniuotę. Kiekvieną kartą, kai inžinierius su Fortified Turrets treitu nustatinėja naują trukdžių sviedinį, jis gauna apsauginį kupolą, atmušantį sprogmenis 4 sekundes. Šis treitas veikia visiems trukdžių sviediniams, įskaitant Supply Crate.

5bade04-Turret-Protection-1920x1080

Sargybinis: Force of Will

Tarp esamų treitų, pasiekiamų sargybiniui Honor liniuotėje, yra daugybė sapport treitų, kurie stipriai padeda sąjungininkams, tačiau duoda mažai asmeninės naudos pačiam sargybiniui. Su šiuo patču sargybiniai galės atblokuoti Force of Will treitą, treitą, kuris duoda 300 papildomos gyvybės (Vitalyty) esant nustatymui (kas reiškia, kad sargybinis gaus 3000 sveikatų 80 lygyje vien tik iš šios liniuotės). To pasekoje sargybinis taps labiau atsparesnis fizinėms atakoms ir būsenų atakoms.

Nekromantas: Unholy Sanctuary

Be to, kad treitų liniuotė bus šiek tiek perdaryta, nekromanto Death Magic gaus galimybę atstatyti sveikatą, kol bus aktyvus Death Shroud. Unholy Sanctuary leidžia jums pasislėpti Death Shroud ir iš lėto gydytis, suteikdamas jums papildomą išlikimą situacijose, kurios anksčiau galėjo reikšti neišvengiamą žūtį. Unholy Sanctuary gydymas bus toks pat, kaip ir baffa regeneracijos, ir priklausys nuo gydymo galios (healing power).

Mesmeris: Power Block

Mesmerių priešai, saugokitės — jie dabar išmoko trukdyti jūsų gebėjimų perkrovimui! Naujasis mesmerių treitas leis jiems įgauti papildomą pranašumą, nutraukiant priešo gebėjimus. Power Block įeis į  Domination liniuotę ir didins nutraukto gebėjimo perkrovimo greitį nuo 5 iki 10 sekundžių. Tai neveiks gebėjimų, kurie neturi persikrovimo laiko, bet man atrodo, kad jeigu jūs sutrukdysite nekromantui uždėti būsenas, tai bus kaip vinis į jo karsto dangtį.

f5f2105-Mesmer-V-Ranger-1920x1080

Reindžeris: Read the Wind

Reindžeriai, jūsų strėlės greitos ir mirtinos, bet kai kuriais atvejais ne tiek greitos, kaip norėtųsi, ir jūsų priešai gali lengvai jų išvengti. Su nauju liniuotės With Marksmanship treitu — Read the Wind — strėlės iš jūsų ilgo lanko lėks su dvigubai bazinį viršijančiu greičiu, kas leis jums pasiekti stulbinančio tikslumo tolimose distancijose.

Vagis: Invigorating Precision

Vagis gaus naują, išlikimą padidinantį treitą Critical Strikes liniuotėje — Invigorating Precision. Penki procentai nuostolių nuo jūsų kritinių atakų dabar sugrįš kaip gydymas. Su šiuo treitu jūs galėsite išlikti tose situacijose, kai jums nepakanka jūsų bazinės sveikatos.

Karys: Dual-Wield Agility

Kariai, besirenkantys iškart du ginklus, gaus naują galimybę Arms liniuotėje treito Dual-Wield Agility dėka. Šis treitas padidins jūsų atakos greitį 10%, jeigu jūs kitoje rankoje laikote kirvį, kuoką, arba kardą.

Pabaigai…

Tai tik nedidelė daugybės pokyčių dalis, kurie jūsų laukia 2014 balandyje. Sekite naują informaciją artimiausiomis dienomis. Pasimatysime kautynių laukuose!

– Roy Cronacher ir Karl McLain