Pradirbęs kompanijoje apie aštuonis metus, pagrindinis menininkas Kekai Kotaki paliko ArenaNet. Jo eskizai ir piešiniai seniai asocijuojasi su žaidimu Guild Wars — kaip su pirma dalimi, taip ir su antra. Jo meno kūriniai yra žinomi visiems Guild Wars fanams.

Aš palieku ArenaNet, išbuvęs čia daugiau kaip aštuonerius metus (pirma mano darbo diena buvo 2003/11/24, tai buvo taip seniai, aš turėjau tada 21 metus). Žinoma man šiek tiek liūdna, kadangi tai buvo pirma mano darbo vieta žaidimų industrijoje. Aš pradėjau nuo tekstūrų kūrimo Guild Wars žemėms, o baigiau pagrindinio Guild Wars menininko pareigose. Tai buvo gera pradžia, daug dirbau, daug žaidžiau, tačiau viskas turi pabaigą. Aš išeinu ieškoti kažko naujo.

Atėjo laikas man įeiti į pasaulį. ArenaNet ir Guild Wars padarė labai daug dėl mano karjeros, ir aš visados būsiu už tai jiems dėkingas. Aš palieku nuostabius žmones ir nuostabų žaidimą. Šis žaidimas nustebins visus, ir jo laukia didelis pasisekimas, ir aš taip pat nekantriai laukiu jo išleidimo. Taip pat aš nekantriai laukiu visų naujų projektų, kurie bus padaryti čia.

Aš turiu pasakyti ačiū ArenaNet ir visiems Guild Wars gerbėjams už jų meilę ir palaikymą. Ačiū jums už nuostabius prisiminimus. Viso to nebūtų buvę be jūsų. Tikiuosi, jūs mane suprasite ir palinkėsite sėkmės mano naujame nuotykyje.

Mahalo nui loa,
Kekai “Cake” Kotaki

Toki atsveikinimo raštelį Kekai Kotaki paliko savo bloge.

Palinkėkime jam sėkmės gyvenime ir naujajame jo darbe. Jis daug padarė dėl mūsų mylimo žaidimo.

Tiems, kas norės sužinoti apie šį menininką daugiau, siūlau apsilankyti jo puslapyje www.kekaiart.com.