Taigi, kas mūsų laukia, kai mes pasieksime 80 lygį.

Pirmiausia, kaip jūs visi jau žinote, žaidime egzistuoja said-kik sistema, mažinanti jūsų lygį pagal lokaciją, kurioje jūs esate. ArenaNet planuoja visose lokacijose reguliariai pridėti daugiau dinaminių įvykių ir keisti juos. Taigi, priėję iki 80 lygio, jūs galite grįžti atgal į 10-20 lygių lokacijas ir rasti ten visiškai naujus įvykius.

Be to, žaidime egzistuoja požemiai, kurių didžioji dalis skirta 80 lygiui. Tačiau tos pačios said-kik sistemos dėka jums bus įdomu praeiti ir žemesnio lygio požemius. Bet apie tai jūs taip pat žinote.

Tačiau buvo papasakota ir kai kas naujo…

Taigi, vienoje iš didžiausių ir turiningiausių Guild Wars 2 lokacijų bus… Orr karalystė. Ji visa bus užgrobta drakono Zaitano (kuris, beje, bus vienas iš sudėtingiausių bosų). Kažkada priklausiusi žmonėms ir laikoma šventa, Orr karalystė dabar yra pavergta ir pasikeitusi. Kadaise buvę didingos šventyklos ir dievų statulos,  dabar sudarkytos ir prakeiktos. Praeidami pro jas, jūs gausite galingus debafus, jūsų sveikatos regeneracija sulėtės arba neteks galios gydymo gebėjimai.
Kad galėtumėte nueiti iki paskutinio, paties sunkiausio žaidime požemio, jums pirmiausia teks išsivalyti sau kelią, o po to išsaugoti įėjimą į patį požemį. Šioje lokacijoje daugiausia dinaminių įvykių, jie persipina vienas su kitu ir sąveikauja tarpusavyje…
Eriko ir Kolino buvo paklausta — koks bus įvykių linijiškumas aukšto lygio lokacijose. Kaip paaiškino kūrėjai — yra keletas įvykių tipų:
– Grandinėlė: pakankamai tiesi, bet gali turėti keletą siužeto atsišakojimų. Bet pabaiga ir pradžia visada tos pačios.
– Vienkartinis įvykis: atsiranda spontaniškai, dažniausiai nesivysto. (Pavyzdys: plėšikai užpuolė fermą, sugriovė ir pasitraukė.)
– Atsišakojantis įvykis: tokio tipo įvykiai turi labai daug atsišakojimų, keletą pabaigų ir, galimas dalykas, keletą startų.

Apskritai – kuo toliau jūs nueisite, tuo sudėtingesni ir įdomesni bus įvykiai. Pavyzdžiui, tas pats Orr šturmas — jūs dalyvausite jūrų batalijose, priešo teritorijos desante ir daugybėje kitų, kvapą gniaužiančių įvykių.

Na, ir dar vienas laiko praleidimo žaidime variantas – tai kraftas ir … Mistinė Kalvė. Taip, taip! Jos pagalba galima gauti daug visko įdomaus … ir, kas svarbiausia, galima gauti legendinį ginklą! Šio ginklo neįmanoma nusipirkti, jį galima tiktai sukurti. Pagal charakteristikas jis nepranoksta reto ginklo, tačiau ryškiai skiriasi vizualiai.
Norint sukurti tokį ginklą, jums teks apibėgti visą pasaulį, surasti rečiausius ingredientus, ir netgi paaukoti tam tikrą gebėjimų taškų kiekį. Taip, jums nepasigirdo – naudojantis Kalve jums gali prisireikti gebėjimų taškų. Tačiau žaidimo eigoje jūs gausite jų žymiai daugiau, negu prireiks visų gebėjimų atskleidimui.  O ir su pačios kalvės pagalba jūs taip pat galėsite juos užsidirbti.

Na, ir pabaigai  — žaidime reguliariai vyks įvairios šventės ir festivaliai, kurie taip pat žada būti linksmi:)