3aa49banner

2013 rugpjūčio 20 d.

Divinity’s Reach‘e šventės Karalienės Jennah garbei tęsęsi! Visoje Krytoje žmonės tik ir kalba, kad Karalienės Kalbos metu, remiantis gandais, bus didelis siurprizas. Ką gi atskleis karalienė savo tautai ir visam pasauliui? Jūs sužinosite tai rugpjūčio 20 dieną!

Įvykiai

  • jennah_2513394784-181x300Tiesioginė transliacija su kūrėjaisrugpjūčio 20 dieną

Pasižiūrėkite kartu su ArenaNet į Karalienės Kalbos relizą  tiesioginėje transliacijoje Twitch kanale antradienį, rugpjūčio 20d. 22:00 Lietuvos laiku.

  • Karalienės kalbapradžia rugpjūčio 20 dieną

Nepraleiskite įvykių vystymosi eigos, kai Karalienė Jennah baigs savo jubiliejaus šventę svarbia kalba sakydama savo žmonės ir svečiams. Pradedant nuo rugpjūčio 20 dienos, nepamirškite apsilankyti Divinity’s Reach‘e ir sužinokite, ką gi ruošiasi pasakyti Karalienė!

  • Guild Wars 2 gimtadienis

Rugpjūčio 31 dieną mes švęsime vienų metukų gimtadienį, o taip pravesima apžvalginį turą žaidime Guild Wars 2! Veiksmas vyks Renaissance Hotel Sietle PAX Prime parodos metu – jeigu jūs būsite tuo metu ten — užeikite ir prisijunkite prie linksmybių! Visi įvykiai bus rodomi eterio metu.


Nauji apdovanojimai


3108401-Birthday-GiftsGimtadienio dovana

Visi personažai, kurie buvo sukurti Guild Wars 2 starto metu, galės švęsti savo pirmąjį gimtadienį, atėjo laikas papasakoti, ką gi gausite gimtadienio metu! Personažai, sulaukę savo pirmojo gimtadienio, Gaus Karalienės Jennah miniatiūra, būsterį, kuris truks 24 valandas ir patirties raštą (scroll).


Nauji ypatumai


  • 4d92f04-WvW-XPPatirties taškų atnaujinimas World vs. World režime

Mes darome taškų World XP gavimą lengvesniu, tam kad jūs galėtumėte žaisti World vs. World normaliai be jokios įtampos, padidiname gavimo greitį WXP visuose frontuose! Taip pat mes pardarysime World vs. World Ability Points taip, kad jų kiekis atitiktų jūsų einamą ranką. Nauji personažai pardės su vienu tašku, o visi esantys gaus dar papildomai po vieną tašką!


  • c27c905-TrebuchetWorld vs. World Trebuchet Mastery

Tapkite Trebuchet Mastery! Padidinkite savo galingumą, tam, kad trebušeto žala būtų dar didesnė, padidinkite šūvio atstumą, pridėdami naują, efektą baziniam šūviui ir išmokite naują įgūdį Healing Oasis, kur gydys jūsų sąjungininkus.


  • dc1b007-The-End-of-CullingCulling‘ui galas PvE režime

Rugpjūčio 20 dieną mes išjungsime culling‘ą, tam kad atvaizduoti tikrą kiekį žaidėjų, kurį jūs galite matyti ekrane realiu laiku. Tyrijos miestai taps spalvingesni ir triukšmingesni kaip niekada!


Vaizdai

408acScreenshot-02 2fd34Screenshot-03 408acScreenshot-01