Sveiki mieli Evil Squad [GT] gildijos ir bendruomenės nariai! Ką jau išsigandote, kad kalėdinį maratoną Grinčas pavogė. Kaip jau pastebėjote, su krintančiomis „žiemos snaigėm“ pamažu ateina mūsų visų ilgai laukta šventė Šv. Kalėdos! O kokios gi šventės be dovanų?! Tad tradiciškai ši didi šventė neaplenkė ir mūsų. Kadangi šiais metais visi buvote geri, užklydęs Kalėdų Senelis (tradiciškai mūsų Kalėdų Senis gamecard.lt) jums paruošė dovanų, o mes savo ruožtu – linksmų užduočių. Norint pasiimti šias dovanas, reikia įdėti šiek tiek kūrybinio darbo, bei pademonstruoti sukauptas žinias. O paruoštos užduotys štai tokios:

  1. Užduotis surasti 13 skirtumų, pati paprasta kuriai įveikti visiškai nereikia jokių įgūdžių žaidime ar žinių bagažo apie žaidimą. Suradus visus skirtumus, kalėdinės užduoties temoje parašote žodį radau, o atsakymus, su skirtumais siuskite e-paštu info@guildwars2.lt. Atsakymai priimami bet kokia forma, ar tai bus raštu aprašytos skirtumų vietos ar tiesiog paveiksliukas kuriame pažymėtos skirtingos vietos (galima tai padaryti su paprasčiausiu paint‘u). Kiek skirtumų surasite tiek taškų ir gausite.
  2. Užduotis – kūrybinis eilėraštukas arba ketureilis (patalpinkite savo kūrybą forumo ir laukite kalėdinio maratono pabaigos, pirmi trys daugiausiai + eilėraščių, taps nugalėtojais. Pirma vieta 10 taškų, antra vieta 7 taškai, trečia vieta 4 taškai
  3. Užduotis – tradicinė, visų pamėgtas testas, klausimai su pasirenkamais atsakymais, (į 10 klausimų reikia atsakyti per 50 sec). Paprasta, kuo daugiau atsakai tuo daugiau taskų gauni.

Laimės tas dalyvis kuris surinks daugiausiai taškų per visas tris užduotis.

Prizai:

1 vieta – 2000 Gem.

2 vieta – 10 € nuolaida bet kuriam žaidimui parduotuvėje gamecard.lt

3 vieta – 10 € nuolaida bet kuriam žaidimui parduotuvėje gamecard.lt

4 vieta – GW2 marškinėliai žaidime

5 vieta – GW2 marškinėliai žaidime

Pirma dalis

Netempiam į naktį ir startuojame kalėdinio maratono Pirmąją dalį:

Surask skirtumus jų yra tik 13. Visiems sėkmės!!!

Konkursas_Skirtumai

Konkurso prizus įsteigė GameCard.lt visada gera kaina.


gchot