Kai mes anonsavome Guild Wars 2 kūrimo pradžią, žaidėjai pradėjo uždavinėti begales klausimų. Vienas iš labiausiai užduodamų klausimų, kurį mes gavome, buvo sakykime  toks „kaip bus su istoriniu ryšiu“ tarp Guild Wars ir Guild Wars 2, ir apie tai, ar galima bus pritaikyti savo uždarbius iš Guild Wars naujam Guild Wars 2 žaidime.

Atsakymas į šiuos klausimus  „Taip“. Mes parodėme paminklų salės atlygio skaičiuotuvą, kurio pagalba žaidėjams iš Guild Wars galima pasiskaičiuoti, kiek taškų, gaus žaidime Guild Wars 2, kuriuos jie užsidirbo originaliame Guild Wars žaidime. Kaip jūs jau žinote, šie taškai yra panaudojami tam kad gauti unikalius ginklus, šarvų išvaizdą, mini-augintinius, augintinius ir daug visko kito.

Ir taip, kaip gi gauti dovanas iš Paminklų salės žaidime Guild Wars 2? Viskas labai parasta.

Visų pirma, jūs turite būti „atsidaręs“ paminklų salę žaidime Guild Wars: Eye of the North.?

Antra, jums reikia surišti savo Guild Wars profilį su Guild Wars 2.

Jeigu viskas gerai, kiekvienas sukurtas jūsų personažas gaus specialų daiktą – Paminklų salės teleporto akmenį (Hall of Monuments Portal Stone).

Aktyvuojate šį akmenį, tam, kad pakliūti į Eye of the North. Pakliuvus ten, paprasčiausiai pakalbėkite su sesu pažystamu Kimmes the Historian ir jis parodys jums jūsų atblokuotas Paminklų salės dovanas. Jūs galite pasirinkti bet kuriuos daiktus bet kuriame jūsų sukurtame personaže.

Panaudokite dar kartą teleporto akmenį, kad sugrįžti (su dovanomis) į lokaciją kurioje buvote.
Štai ir viskas.