Guild Wars 2: Heart of Thorns jau dabar pasiekiama tiems, kas nori iš anksčiau nusipirkti žaidimo kopiją! Išankstinis užsakymas duos jums išskirtinį titulą „Maguuma Trailblazer“ ir galimybę dalyvauti visose Guild Wars 2: Heart of Thorns beta-testuose. Šiuo momentų, išankstinį pirkimą jūs galite padaryti tik  oficialioje Guild Wars 2 svetainėje. Pas kitus tiekėjus (įskaitant ir gamecard.lt), žaidimas pasirodys šiek tiek vėliau ir kaina bus mažesnė negu oficialiame puslapyje.

  • Standartinis  turi Guild Wars 2 ir Guild Wars 2: Heart of Thorns.
  • Deluxe susideda iš standartinio leidinio, o taip pat papildomą kišenę naujam personažui žaidimo profilyje, miniatiūrą Revenant Rytlock, užbaigtuką Revenant Finisher, veną iš trijų dekoracijų gildijos salei Mordremoth’s Bane pasirinktiną ir stilingą išvaizdą glaideriui.
  • Ultimate turi visus išvardintus priedus viršuje, o taip pat 4,000 kristalų (kurių kaina ~ 50€). Ir šią žaidimo versiją bus galima įsigyti tik iš anksto ir nebus galima atsinaujinti žaidime.

Su visais Guild Wars 2: Heart of Thorns variantais jus galėsite pradėti žaisti Guild Wars 2. Visi virtualūs daiktai iškarto bus pridėti į jūsų profilį, o glaiderio išvaizda ir gildojos salės dekoracijos bus pasiekiamos tik po Guild Wars 2: Heart of Thorns oficialaus starto.

Video apie visus bonusus: