Atsakymai į IV dalies klausimus, ačiū visiems dalyvavusiems. Liko tik taškus suskaičiuoti, ir paskelbti konkurso nugalėtoją…

1. Unikalus šio kultūrinio paveldo pavadinimas?

1d

Stormcaller  – legendinis magiškas karo ragas, kurį naudojos Princas Riurikas kaip Char‘ai puolė Askaloną.

Karo ragas buvo aptiktas Riuriko misijos Ruins of Surmia pabaigoje  (pirmoje žaidimo dalyje). Nolani Academy misijos eigoje princas Riurikas naudoja karo ragą, tam kad iššauktų lietų ir susilpninti Rin char‘ų apgultį.

Po char‘ų pergalės ragas buvo padalintas į tris dalis ir pastatytas viešai Black Citadelėje kaip pergalės simbolis kovoje prieš Ascalon karalystę, su mintimi, kad stipriausias Stormcaller nesugebėjo nugalėti Char‘ų.

2. Koks vardas šio katino vaiduoklio?

2d

Šio vaiduoklio vardas – Alfa. Jį galima rasti Abbey Ruins (Plains of Ashford).

 3. Koks vardas šios silvarės, kuom ji užsiima ir kodėl?

3cc

Cydwenn. Kaip yra žinoma silvariai negali turėti vaikų, todėl kad gimsta iš medžio (Pale Tree), bet ši šios rasės atstovė visada svajojo, apie savo maža vaikutį. Ji įkūrė prieglobstį vaikams, tie kurie prarado savo tėvus, ir nesvarbu kokios jie rasės bebūtų. Jos namas randasi Skovtrolde Heartstead (Dredgehaunt Cliffs) greta vilkų-šamanų, kurie jei padeda išgyventi.

4. Ši keista konstrukcija randasi vienoje nuošalioje vietoje. Kokia tai vieta ir kiek kelių ten veda?

4

Ši skulptūra randasi  Cuatl Morass pelkėje, ten įsikūręs Hylek kalnas. Vienas kelias – iš vakarų, per ilgą, šakomis apaugusią olą Michoan Marsh. Antras kelias povandeninis – iš pietų nuo Desider Atum. Trečias kelias – iš pietryčių nuo Cuatl Waypoint. Ketvirtas kelias – iš šiaurės per mažą tunelį Luminates Plant. Iš viso keturi keliai.

5. Kas parašyta šioje lentelėje?

5

Lentelėje parašyta: „Atsargiai: driežo patelė” (Warning: Broodmother). Lentelė randasi Queensdale ir perspėja jaunus pasaulio gelbėtojus apie pavojus prie krokodilų lizdo ir apie gimdytoją gyvenančia ten.

6. Po kokio įvykio buvo pastatyta ši siena?

6

Ši siena buvo pastatyta po  Great Tsunami, kurį iššaukė Orr žemės pakilimas.

7. Šie kačiukai tikrai surado sau rojaus kampelį. Kur juos galima surasti?

7

Šis „Kačiukų rojus“ randasi bet kurioje Borderlands šokinėjimo puzlėje. Kaip ten papulti žiūrėkite video:

8. Kur rasti žmogų, kuriam skirta ši skulptūra ir koks jo vardas?

Ši statula yra skirta Legate Minister Caudecus Beetlestone the Wise. Jį galima rasti Queen’s Throne Room žmonių sostinėje Divinity’s Reach

9_1

9_2

9. Asuros – golemų darymo meistrai. Ir visus savo golemus jie daro pagal vieną ir tą pačią išvaizdą. Taigi, kad niekas nesuabejotų jų tikslumu, asuros padarė holografinį golema ir pastatė jį gerai matomoje vietoje. Kurgi ta vieta?

8

Holografinis golemas yra Metrica province, Soren Draa (Soren Draa Waypoint), į šiaurės vakarus nuo teleporto.

10. Kaip šie kačiukai išaugs ir išsitreniruos, jie turies pasirinkti būrio pavadinimą ir savo vaidmenį jame. Tai bus atvaizduota jų varduose. O koks jų mokytojo vardas, ir koks jo būrio pavadinimas?

10

Mokytojo vardas – Primus Gravepelt ir gyvena jis Mithric Cliffs, Fields of Ruin. Jo būrys vadinasi Grave.