Viskas kas turi pradžia turi ir pabaiga… Neišsigąskite tai gerąja prasme, kalbu apie nuostabius 2013 metus kurie jau baigiasi ir kaip taisyklė jų pabaiga būna šventiška ir pilna nuoširdumo, gėrio ir žinoma dovanų.

Guildwars2.lt puslapio rėmėjas gamecard.lt mūsų nepamiršo ir įsteigė keletą malonių prizų – 2000 kristalų kortelė, 40 lt nuolaidos kuponas ir 20 lt nuolaidos kuponas apsiperkant rėmėjo svetainėje. Kaip juos laimėti tuoj pat sužinosite.

Norint gauti prizus jums reikės sudalyvauti tam tikruose renginiuose, kurie bus paskelbti tokia eiliškumo tvarka:

  • Testas – žinių patikrinimas, reiks atsakyti į tam tikrą klausimų kiekį ir gauti      už teisingus atsakymus taškus. Testas startuos 2013 m. gruodžio 15 d.      Išsamesnė informacija atsiras puslapio naujienose.
  • Išradingumas – ši užduotis startuos 2013 m. gruodžio 22 d. Išsamesnė informacija atsiras puslapio naujienose.
  • Tyrijos skautas – startuos 2013 m. gruodžio 29 d.  2013 m. gruodžio 30 d. Išsamesnė informacija atsiras puslapio naujienose.
  • Papildoma užduotis – bus paskelbta po pirmūjų trijų užduočių pabaigos.

Kaip bus skaičiuojami taškai ir kaip bus renkamas nugalėtojas bus skelbiama naujienose. Visų užduočių sudėtingumo lygis 5/10 taip, kad šansas yra paliekamas visiems, jums tereikia sekti naujienas ir sudalyvauti renginiuose.

Šiam kartui tiek, sekite naujienas ir smagaus žaidimo.

 

gamecard