Užduotis dalyviams — kaip galima greičiau iš Lion Arch nubėgti iki Azabe Qubar karaliaus kapavietės, The Royal Tombs (lokacija Cursed Shore) su ka tik sukurtu jūsų personažu. Jūsų maršrutas turi driektis per tam telepotus. 10 dalyvių, kurie finišuos pirmi, turės pateikti screenshot‘us su serverio laiku, tam, kad patvirtinti, kad tikrai ten pabuvojo. Nepamirškite daryti screenshot‘us, kitu atveju jūsų prabėgimas nebus užskaitytas!

Serverio laiką galima įjungti nustatymuose.

s_time

Kaip turi atrodyti kontrolinis screeanshot‘as:

gw132

p.s. norit padaryti screenshot’ą su informacija ant mini-map’o jums reikia užvesti ten pelę ir tik tada spausti „Prt Scr” klavišą.

Šio renginio metu reiktų laikytis kaip kurių taisyklių:

  • Negalima naudoti prisikėlimo orbų
  • Žinoma negalima naudoti ir tai ką draudžia žaidimas (speedhack, buginimas ir t.t)
  • Negalima kooperuotis su kitus žaidėju kuris turi aukšto lvl (t.y. aukštesnį lygio žaidėjams draudžiama „eskortuoti“ renginio dalyvius).
  • Draudžiama prašyti prikelti pas kitus žaidėjus.
  • Skreenshot‘uose draudžiama retušuoti ar keisti jo turinį, pridenginėti kitais langais (pvz.: inventoriaus langu) arba visiškai paslėpti ctrl+shift+H pagalba interfeiso elementus, įgūdžių panelę, bufus, chota ir kitus dalykus.
  • Personažas baigęs rungtį bus maždaug apie ~20 lvl. Jeigu jūsų personažas taps didesniu negu 20 lvl, tai bus skaitoma kaip pažeidimas, o dalyvis bus diskvalifikuotas.

Jeigu renginio metu pastebėsite nesąžiningus dalyvius būtinai praneškite! (Prašau , būtinai padarykite screenshot‘ą). 

Jeigu jūs vis dėlto nusprendėte dalyvauti atlikite sekančius veiksmus:

Susikurkite bet kokios profesijos asura rasės personažą, pereikite pradinę misiją, po to kaip papulsite į pasaulį, spauskite ant karduku ir keliaukite i pvp zoną ir iš ten per Asura Gate į Lion Arch. Personažas turi būti ne aukštesnis kaip 2 lvl (patarimas: tam, kad nepakelti savo personažui didesnio lvl, neatidarinėkite jokių lokacijų, ir venkite visų wp).

gw124 gw125

Visiems dalyviams būtina pasijungti į TS3 kanalą.

Starto vieta:

gw126 gw128

Starto laikas: 2014 m. sausio 5 dieną. 17:00.

Iki susimatymo LA…