Toliau stebime Gyvosios istorijos raidą žaidime Guild Wars 2. Pagal pranešimus, ateinančius iš frontų – žemėlapiuose, kur vyksta pagrindinė įvykio dalis šiuo momentu, kartais galima matyti garų stulpus, besiveržiančius iš po žemių ir iš ežerų (tiesiog garų stulpus, nesusijusius su dinaminiais įvykiais, kur juos reikia užkamšyti).

Pabėgėlių stovyklos Black Citadelėje ir  Hoelbrake tebedidėja — atsirado daugiau palapinių ir daugiau pačių pabėgėlių.  Kiekvienoje stovykloje atsirado dar po vieną pabėgėlį, su kuriuo galima pasikalbėti.

Nornų mergina Hoelbrake

gw2-living-story-guide-refugee-steadholder gw2-living-story-guide-refugee-steadholder-2

Dialogas:
– Aš papasakojau Vilkatui (Wolfborn) viską, ką žinau. Mūšis buvo kruvinas, jie sudegino mūsų būstus.  Aš buvau sužeista, todėl man teko pasiimti vaikus ir senelius į saugią vietą. Aš galvojau, kad mano draugas ateina manęs.
– Kas tai padarė?
– Tiesiog prieš prasidedant muštynėms kažkas šūktelėjo, kad tai dredžai, bet aš … aš niekada nemačiau, kad jie naudotų ugnį.

Charr‘as  Black Citadelėje

gw2-living-story-guide-refugee-primus gw2-living-story-guide-refugee-primus-2

Dialogas:
– Aš surasiu juos. Aš surasiu tuos monstrus ir priversiu juos sumokėti. Prisiekiu.
– Kas atsitiko?
– Aš… buvau… primusu (primus) faradas (fahrar) netoli Butcher’s Block. Ugnies Legionas atakavo mus. Ne visi … ne visi vaikeliai pajėgė, ir mano būrys … Aš nieko apie juos negirdėjau. Gal būt aš dabar gladijus.

Kol kas tai viskas, bet aš neturiu galimybės reguliariai sekti šiuos pasikeitimus, gal jūs pastebėjote dar kažką nepaprasto? Jei taip — pasidalykite komentaruose.

P.S. Jei jūs nesuprantate, kas yra fararas, primusas ir gladijus, jums čia 🙂