Gyvasis pasaulis Guild Wars 2 toliau auga ir plečiasi kiekvieną mėnesį, ir aš jums papasakosiu apie pokyčius 2013 metų gegužės mėnesį.

Tai Scott McG, Pasakojimo Dizaineris, pasakojimo GW2 antrojo dizainerio bendrininkė Angel McCoy. ir aš padėjome pamatus bendram planui dėl personažų ir siužeto dalių šiems metams, bet iki šiol tik Angel ir jos dailininkų bei rašytojų komanda dirbo visą šį darbą.

Tačiau visiems reikalinga pagalba, ypač turint omenyje tą mūsų užplanuotą turinio kiekį. Todėl Team Spring Break (Pavasario Lūžio Komanda) įsijungia į darbą, kad gautų savo linksmybių dalį (informacijai: Team Spring Break susideda iš manęs, pasakojimo dizainerio; dizainerių Rob Hrouda, Theo Nguyen, Anthony Ordon ir Leah Rivera; dailininkų  Aaron Panagos ir Tomas Gomez; scenaristo  Peter Fries; kokybės kontrolės specialisto Jacob Miller; garso režisieriaus Cody Crichton ir prodiuserio Mark Davis).

c6129Living-World-Pivot-Point-1

Išsaugosime jį šviežią, išsaugosime jį judantį

Gegužė taps pereinamuoju laiku — dalis Flame & Frost baigta, ir mūsų planas numato kurti toliau turinį, tęsiantį tai, kas buvo anksčiau, tačiau pasukant įvykius nauja kryptimi. Turint tai omenyje, Team Spring Break pradžioje susitelkė dėmesį į tai, kas svarbiausia: į personažus, siužetą ir geimplejų

Mums reikia perkelti žaidėjus iš Shiverpeaks ir Diessa Plateau į Lion’s Arch ir jo apylinkes, kad jie galėtų tapti kitos istorijos fazės dalimi. Tie, kas seka pasaulio istoriją, tikriausiai prisimena, kad Konsorciumas (Consortium) pasiūlė pagalbą tiems, ką iš apgyvendintų vietų išvijo aljansas Flame Legion su dredžais, tačiau Konsorciumas, tai toli gražu ne labdaringa organizacija, ir jie nori gauti kažką už tai. Pabėgėlių lydėjimas ir pagalba jiems Southsun Cove gyvenvietėse taps starto aikštele, kuri reikalinga mums sujungti Flame & Frost su tuo, kas bus toliau.

b180cLiving-World-Pivot-Point-2

Southsun Cove: kur jūros gėrybės ėda jus

Kaip mes pamatėme dar lapkričio mėnesyje įvykyje The Lost Shores, Southsun Cove yra visai ne rojaus kampelis poilsiui, kaip kad jį pristatė Konsorciumas. Jie, žinoma, stengiasi, bet taip kol kas nėra. Tuo tarpu gyventojus, priėmusius Konsorciumo pagalbą, terorizuoja laukinis salos gyvenimas, o iš kitos pusės jiems daro spaudimą tariami labdariai, mėgindami juos priversti prisijungti prie laimingos Konsorciumo darbo jėgos kaip pastovius darbuotojus. Pridedant į šią situaciją charr‘us ir norus, galima tikėti dviem dalykais 1) tai jų nesužavės 2) bus prievartos.

87682Living-World-Pivot-Point-3

Pavojingos situacijos susidarymas greitai atkreipia Lionguard dėmesį.  Kol Kapitonas Magnus Kruvinosios Rankos (Captain Magnus the Bloody-Handed) yra tarp suinteresuotų asmenų, niekas neturi sutrukdyti prekybai jo miesto uostuose, todėl jis davė Inspektorei Elen Kiel (Ellen Kiel) naują užduotį. Pagrindiniai jos uždaviniai — nuslopinti riaušes, pasiekti susitarimo tarp gyventojų ir Konsorciumo ir sulaikyti karka, reef drakes ir reef riders iki tol, kol riaušės persimes į Lion’s Arch.

9de59Living-World-Pivot-Point-4

Pagalbos šauksmas

Kiel negali susidoroti su tuo viena, todėl jai prireiks pagalbos ir iš žaidėjų, ir iš vieno, jums jau pažįstamo asmens: Researcher Levvi, ypač pavojingos Southsun Cove floros ir faunos eksperto. Jeigu jums pasiseks, jūs sutiksite porą senų draugų (ir keletą naujų), kurie taps svarbesni, kai atsiras naujas  2013 kontentas. Faktiškai, jei jūs ateisite į pliažą iki tol, kol karka suės 100% gyventojų, jūs galėsite užsigarantuoti draugišką susitikimą su kai kuo iš Divinity Reach diduomenės.

Kaip pagalba atves Kiel į kitą dalį keletui mėnesių? Tai paslaptis, kuri nebus pilnai atskleista iki birželio, bet patikėkite, kad ryšys egzistuoja. Tai, ką jūs darysite kartu su Kiel, turės reikšmės artimiausiais mėnesiais visą tą kelią, kurį kuria Team Spring Break tam, kad viskas atgytų. Vaikeli, visu greičiu pirmyn į Southsun Cove, jūs pakviesti.

Taigi, pakuokitės savo įdegio losjoną (dar galite ir pirmosios pagalbos vaistinėlę), ir susitiksime pliaže.