Įvertinant tai, kad 2013 metai artėjai link pabaigos, mes paleidome paskutinį šių metų relisa : Wintersday!  Kokias dovanas rasite po eglute paskutiniame šių metų relise, paklausite jūs? O gal jūs spėliojate — kas laukia jūsų 2014 metais?

Ankščiau, liepą, aš papasakojau jums apie pagrindinius ypatumus ir sritis, į ką mes buvome sutelkę savo dėmesį 2013 metais. Didelė dalis šio sąrašo jau padaryta, o mūsų gruodžio 10 d. relisas išpildė dar kelis punktus, kuriuos galima taip pat išbraukti iš sąrašo, kol mes išeisime švęsti švenčių:

  • Kulminacija su Tower of Nightmares  Kessex Hills teritorijoje.
  • Vienos iš mėgstamiausios šventės sugrįžimas, Wintersday — kaip tik laiku, kartu atšvęsime sunkios kovos Tower of Nightmares  pabaigą!
  • Pirmas žingsnis perdarant PvP atlygį — pridėtas aukso gavimas ir galimybė gauti priemonių lygiui pasikelti PvP  režime.
  • Nauji gydantys įgūdžiai visoms profesijoms.
  • Pridėti Ascended šarvai.
  • Galimybė Leatherworkers, Armorsmiths ir Tailors kelti lygį iki 500.

a278901-Colins-year-in-review

Keletą punktų iš 2013 metų, vis dėlto bus perkelti į 2014, taip kaip mes darome peržiūrą, testuojame ir poliruojame tai, tam, kad įsitikinti, kad elementai, kuriuos mes pateikiame, bus tinkami žaidimui ilgam panaudojimui.

Ko mes galime tikėtis naujais metais ir kas bus sekančiame relise po Wintersday?

Po gruodžio 10 d., lieka keturi relisai einamos istorijos šakoje ir kuriuos mes norėtume vadinti pirmos Gyvos Istorijos sezonu. Liko neatsakyta į kelis didelius klausimus — ką nori padaryti Skarlet? Kokia motyvacija slepiasi po jos veiksmais?  Kas tai per įrengimas, kurio „negalima liesti“? Ką Skarlet ruošiasi padaryti su žiniomis, kurias ji gavo?  Atsakymus į visus klausimus, o taip pat epinis finalas, kuris sukrės Tyrija nuo pat šaknų, laukia jūsų 2014 metais.

Pirmas relisas sekančiais metais bus sausio 21 dieną, tada mes pradėsime šiai istorijai skaičiuoti atbulinį laiką. Šia ilgą pauzę tarp relisų mes panaudosime, tam kad įsitikinti, kad mūsų keturi finaliniai relisai yra atpoliruoti ir yra gerai išdirbti, tiek kiek įmanoma.

fca3402-Colins-year-in-review

Dėl Gyvos Istorijos sezono dydžio ir apimties, sekantys žaidimo aspektai bus surinkti į vieną visumą „techninį“  relisą, kuris parodys šio gyvos istorijos sezono pabaigą, sausį 2014 metais. Kaip istorija bus pasibaigus, mes papasakosime kur kas smulkiau, kas seks po jos, o dabar mes norime susikoncentruoti ties tuo, kad paskutiniai mūsų 4 relisai spindėtų.

Visos ArenaNet vardu, aš dėkoju jums už nuostabius 2013 metus. Be jūsų bendradarbevimo, atsiliepimų, visisšku atsidavimu Tyrijiai,  Guild Wars 2 nebūtų buvus tokia, kokia yra dabar  — o mes nebūtume psiekę tokių aukštų tikslų, kuriuos mes iškėlėme prieš save ateičiai.

Iki sausio 21, pasimatysime  Wintersday Šventėje!