Nedidelis gidas, pradinės Flame and Frost stadijos — Refugee Volunteer. Jeigu jūs norite gauti daugiau malonumo iš šio įvykio — nerekomenduoju skaityti tai, kas randasi už „skaityti toliau“ — ten vieni spoileriai.

Pradžiai apie tai, kaip veikia Guild Wars 2 Gyvosios istorijos sistema.

  • Istorijos Flame and Frost turinys keičiasi laikui einant. Jūs nepamatysite visko nei šiandieną, nei rytoj, nei užporyt.
  • Pradžiai laukite nedidelių pasikeitimų. Galbūt susitiksite su šiai istorijai priklausančiais NPC. Galbūt gausite naujas užduotis. O taip pat jūs galite pastebėti užduotis kurių nebuvo ankščiau.
  • Gyvas istorijos turinys  pradžiai sukurtas tam, kad pajustumėte atradimus. Mes uždėsime kelis markerius jums ant žemėlapio, gal būt atsiųsime jums laišką, arba pasakosime jums tam tikrą informacija per tam tikrus personažus, o viskas kitas priklauso nuo jūsų.
  • Bėgant laikui, jūs pamatysite labai didelius pasikeitimus. Gali atsirasti nauji įvykiai. Teritorijos ir personažai evoliucionuos bei keisis.

Taip aprašė šią sistemą Boby Shtain oficialiam forume.

O dabar prie gido.

Refugee Volunteer (Sausio 29)

Pabėgėliai eina į šiaurę į Wayfarer Foothills iš Hoelbrak ir į Diessa Plateau iš Black Citadel ieškodami pagalbos. Rinkite mementus (mementos), uždeginėkite laužus ir padėkite pabėgėliams kelyje.

Kaip pradėti įvykius

Tiesą tariant jums nereikia nieko pradėti. Paprasčiausiai keliaukite į Wayfarer Foothills ir į Diessa Plateau vietoves, taisykite kelio ženklus, užkurkite laužus, rinkite mementus ir neškite juos pas NPC, kurie yra pažymėti rudomis žvaigždutėmis. Kiekvienas veiksmas jums duoda “act of assistance”. Atlikti užduočiai ir gauti titului jums reikia atlikti 75 tokius veiksmus. Jeigu jūs nematote žemėlapyje žvaigždučių — tai klaida (bug), pabandykite pereiti į kitą serverį kaip svečias.

Pranašai

Didžiuosiuose Tyrijos miestuose atsirado Pranašai, kurie jums pranešinės apie Gyvos istorijos padėtį ir situaciją. Šiuo momentu jie siūlo jums keliauti į Diessa Plateau ir į Wayfarer Foothills, ir jokios kokios nors smulkios informacijos

gw2-living-story-refugee-volunteer-herald

Įvykiai Wayfarer Foothills

Kelio ženklai ir krite pabėgėliai

gw2-living-story-refuge-volunteer-map8Žemėlapyje yra pažymėti kelio ženklai ir kaip kurie kritę pabėgėliai. Atminkite, atvėrus visus šiuos taškus, jūs galite keliauti į kitą serverį, perpildytą serverį arba prisijungti su kitu savo personažu, ir visi kelio ženklai ir visi kritę pabėgėliai bus vėl aktyvuoti. Tai leidžia įvykdyti užduoti labai lengvai ir greitai.

Keliaujant šias taškais, uždeginėkite laužus, taisykite kelio ženklus, rinkite mementus iš kritusių pabėgėlių ir nešite juos pas NPC. Nepamirškite to, kad paspaudus klavišą <Ctrl> ženklus ir laužus pastebėsite labai paprastai. Pastaba, kritę pabėgėliai randasi nuošaliau kelio, taip kad reikia pabėgioti ir paieškoti.

Įvykiai

Šiame žemėlapyje atsirado du nauji įvykiai, tačiau susiaktyvuoja jie labai retai, taip, kad į jūs galute ir nepakliūti į šiuos įvykius. Įvykio aprašas: panaudokite ledinius blokus iš unstable ice elementals, tam kad užkišti ertmes iš kurių veržiasi garai. Įvykiai vyksta dvejose vietose — Breakneck Pas šiaurinėje ir pietinėje dalyje.

gw2-living-story-refuge-volunteer-events-2 gw2-living-story-refuge-volunteer-events1 

Įdomios vietos

Į šiaurę nuo Solitude Waypoint guli miręs pirklys, „užkalbinus“ jo lavoną atsiranda langas su užrašu: „Mirties priežastis neaiški. Kūnas apdegęs, matosi kraujo persakai iš ausų. Kitokio ginklo pėdsakų padarytos žalos nerasta“

gw2-living-story-refuge-volunteer-dead-merchant

Įvykiai Diessa Plateau

Kelio ženklų ir kritusių pabėgėlių žemėlapis:

gw2-living-story-refugee-volunteer-map-diessa-plateau-22

Nauji įvykiai prie Oldgate Clearing

gw2-living-story-refugee-volunteer-map-diessa-plateau-events-2 gw2-living-story-refugee-volunteer-map-diessa-plateau-events

Apdovanojimai

Įvykdžius, jūs gausite titulą, o pašte jūs rasite vaikų nupeštą piešinį (Child’s Drawing) — panaudojus jį, gausite 5 tūkstančius karmos.

gw2-refuge-childs-drawing-21

Šaltinis dulfy.net