Vakar įvyko sesija klausimai atsakymai apie žaidimą Guild Wars 2. Pristatome jums pačius įdomiausius mūsų atžvilgiu…

penktadienį prasidės žaidimo Guild Wars 2 uždaros beta versijos testas. Tačiau visi testo dalyviai pasirašo sutikimą apie visišką slaptumą, taip kad tikėtis naujos informacijos negalima. Patekti į uždarą beta testą galima tik pagal pakvietimą iš ArenaNet.

Kita antradienį dienoraštyje atsiras straipsnis, kuriame bus pasakojama apie pagrindinius pasikeitimus vagies profesijoje.

Kalbant apie Mesmero klonus ir fantazmus:
Klonai atrodo kaip tikra kopija kuris ją išaukė, tačiau miršta praktiškai nuo vieno smūgio. Prasminga naudoti АОЕ įgūdžius prieš juos. Klonai turi parastą elgesio liniją, užkeikėjas kuris iššaukia kloną gali taip suklaidinti visus, kad atskirti kur klonas kur realus mesmeras praktiškai neįmanoma.
Fantazmai lengvai atskiriami pagal švytėjimą aplink juos ir pagal jų ginklą. Tačiau jeigu klono tikslas yra suklaidinti priešą , tai fantazmo tikslas – padaryti žalą priešui.
Ir klonai ir fantazmai puola tik tą taikinį kuris buvo apsirinktas pradžioje. Jų negalima valdyti, kaip nekromanto minionus arba reindžerio augintinius.

– Pavyzdys mesmero įgūdžio po vandeniu – Feigned Surge – jūs persikeliate į priekį, darydami priešininkui žalą, atakos linijoje. Įgūdžio veiksmo pabaigoje jūs teleportuojaties į tašką, iš kurio pradėjote ataką.

Mesmero Teleportas (dvipusis užkeikimas) galimas veiksmas visame spindulyje, kur veikia radaras (2500 units arba 208.333 ft., arba 63 metrų) ir juo gali naudotis visi sąjungininkai.

– Iškilo daug klausimų dėl vagies profesijos. Ypač tuo, ar sugebės vagis atlikti palaikymo (support) vaidmenį. Atsakymas – vienareikšmis, sugebės. PvP testuose gavosi šaunus vagis-padėjėjas (support).

– Buvo užduota keletas klausymų iš serijos „Ar taip jums neatrodo, kad Elementalistas/Karys/Sargas yra per stiprūs PvP rėžimui?”. Atsakymas buvo toks – visos profesijos yra balansavimo stadijoje. Balansavimui skiriame ypač didelį dėmesį, t.y. šiuo reikalu reiktų dabar mažiausiai jaudintis.

– Kūrėjai planuoja, kad rėžime WvW dalyvaujančių skaičius bus minimum… 500 žaidėjų. WvW susideda iš 4 didelių žemėlapių. Taip kad pereiti išilgai vieną iš jų prireiks 10 minučių, ir tai realus žemėlapis su ežerais, upėmis, kalnais ir uolomis.
Laimėtojas bus skiriamas tokiu būdu – už kiekvieną užimtą tašką, serveris gaus taškus (kiekis priklauso nuo dydžio užimto taško). Dviejų savaičių bėgyje, komanda surinkusi daugiausia taškų, laimi. Absoliučiai visi laimėjusio serverio žaidėjai gauna premijas.

Nekromantas galės iššaukti tikrą minionų armiją. Pavyzdys – gydantis minionas plius kaulų minionas ( tris vienetus), Bone fiend, Shadow fiend ir kaulinį golemą (Bone Golem).

– Elementalisto stichijos persijungia akimirksniu. Tai galima naudoti netgi būrimo metu. Pavyzdžiui, jūs galite padaryti ugninę sieną, ir iškarto persijungi ant vandens stichijos ir pagydyti sąjungininkus.

– Personažas turės 6 lizdus po skirtingais ginklo elementais, plius lizdą amuletui, žiedams, visokiems niekučiams ir t.t.