Tai prasideda dabar…

Šimtai pakviestų žaidėjų ir spaudos atstovų iš viso pasaulio, prisijunginės į guild wars 2 beta testavimo savaitgalį, kupiną nuotykių, tyrinėjimų, apžvelgti išsamias asmenines istorijas ir išmėginti kvapą gniaužiančias kovas. Mums patinka žaisti šį žaidimą lygiai taip pat, kaip ir mums patinka jį pristatinėti mūsų bičiuliams žaidėjams, todėl, Povelių, visi iš ArenaNet šį savaitgalį prisijungs žaisti kartu su beta testeriais.

Po šio beta savaitgalio mes visi turėsime šaunių istorijų pasidalinti su jumis apie šį epinį „pasaulis prieš pasaulį“ kovas, nuotaikingą NPC bendravimą, paslėptus  stebuklus, įtemtus išsivadavimus, sunkiai iškovotas pergales, taip pat pagarbos momentus šiame nepakartojamame, rankų darbo pasaulyje.

Sekančią savaitę žiniasklaida paskleis savo pastebėjimus ir video medžiagą internete, todėl ruoškitės informacijos potvyniui ir žaidimo filmuotoms medžiagoms demonstracijoms. Vadovaujantysis dizaineris Eric Flannum per Dev Updeita (atnaujinimą) ArenaNet „bloge“ aptars kai kuriuos pakeitimus, su kuriais susidūrė žaidėjai per beta testavimą. Be to mes turėsime labai specifinės informacijos apie ateinantį Guild Wars 2 beta įvykį – Garantuoju, jūs to tikrai nenorėsite praleisti!