Šiandieną daugelis susidūrė su prisijungimu į žaidimą patvirtinimo problema. Esmė tame, kad ArenaNet nusprendė sustiprinti profilių saugumą ir truputį pakeitė prisijungimą į žaidimą naudojant e-paštą. Jeigu jūs negalite papulti į žaidimą, rekomenduojame pasitikrinti jūsų e-paštą. Greičiausiai, ten jūs rasite laišką, kuriame bus nuoroda su prašymu patvirtinti savo įėjimą į žaidimą. Paprasčiausia paspauskite ant jos ir patvirtinkite savo prisijungimą į žaidimą su nurodytu ten adresu (tik nepamirškite įsitikinti, kad šis adresas — jūsų).

Atkreipkite dėmesį, kad tame puslapyje yra varnelė „įsiminti adresą“. Jeigu jūs nenorite daryti pavirtinimus kiekvieną kartą kaip einate į žaidimą — paprasčiausiai padėkite varnelę (šiuo atveju sistema prašys patvirtinimo tik tada jeigu jūs prisijungti iš kito IP).

Jeigu jums iškils kokių nors problemų, jūs negaunate laiško su patvirtinimu, arba pavirtinimas nesuveikia, jūs galite pabandyti atjungti sistemą, pasinaudoją vartotojo gidu. Tačiau atminkite, jūs liekate be papildomos savo profilio apsaugos.

Jeigu jūs gavote panašų laišką, bet ten nurodytas ne jūsų adresas (ip adresas), kuo skubiau pasikeiskite savo slaptažodį. Tai galima padaryti asmeniniam profilyje.