Rugpjūčio 28 d., oficiali Guild Wars 2 paleidimo data, vis arčiau ir arčiau, ir neužilgo mes pasinersime į Tyrijos pasaulį. Liko mažiau negu dvi savaitės, pasauliai bus paleisti ir priims savo pirmuosius gyventojus.

Taimeris skaičiuoja paskutines dienas iki išankstinio 3 dienų starto, šioje naujienoje jūs sužinosite kada bus paleistas žaidimas tiems, kurie nusipirko išankstinę žaidimo kopiją, užsisakė pakuotės pavidalu arba planuoja įsigyti žaidimą kai jis bus išleistas.

Tie kas pirko išankstinę žaidimo kopiją – pre-purchase , leidimas prisijungti į Tyrijos pasaulį bus rugpjūčio 25 dieną 10 valandą ryte (Lietuvos laiku). Tai oficialus starto laikas, bet žinokite, kad serveriai gali atsidaryti 3 valandom anksčiau negu paskelbtas oficialus laikas!

Tie kas  pasirinko žaidimo rezervavimo būdą – pre-order (šis būdas buvo taikomas tik fizinėms pakuotėms), galės papulti į žaidimą viena diena ankščiau negu yra paskelbtas oficialus startas — rugpjūčio 27 diena 10 valandą ryto (Lietuvos laiku), tokių pakuočių savininkų raktų registracija jau veikia!

Na o tie kurie nepasinaudojo nei vienu iš šių pirkimo būdų nusipirkti žaidimui. Galės į žaidimą pasijungti rugpjūčio 28 dieną 10 valandą ryto (Lietuvos laiku)

Rekomenduojame jums parsisiųsti klientą dabar, jeigu to dar jūs esate nepadarę, ir periodiškai jį paleidinėti, kad visada būtų pas jus naujausia versija ir nereiktų siųstis atnaujinimų starto dieną.

Pasimatysime žaidime!