Neseniai ArenaNet kompanijos atstovai svečiavosi septynias dienas Kinijoje. Ten su žaidimo agentais buvo aptarinėjamas žaidimas Guild Wars 2 ir jo ateitis. Didžioji kalbos dalis buvo apie PvP, kaip jis atsispindės 2013 metų atnaujinime, o taip pat apie žaidėjus kurie mėgsta žaisti vieni.
Pradžiai apie žaidėjus kurie mėgsta žaisti vieni. Šią minutė žaidime Guild Wars 2 dinaminius įvykius galima sutikti ant kiekvieno kampo, bet visi jie yra paskaičiuoti keliems žaidėjams. Kūrėjų žodžiais, ateityje bus pridėti „monomer active dynamic events“ — įvykiai, kurie atsiras ir tada kaip bus vienas žaidėjas tam tikroje vietovėje. Tokiu būdu, žaidimas taps daug malonesnis žaidėjams kurie žaisti mėgsta vieni.

Toliau kalbama buvo apie PvP. ArenaNet papasakojo, kad artimiausioje ateityje mūsų laukia toks dalykas kuris leis nusistatyti PvP arenas savarankiškai! Pavyzdžiui, žaidėjai galės nusistatyti žaidimo režimą — išgyvenimo, užėmimo, turnyrą iš penkių kėlinių, vėliavos užėmimo, žaidimas nusistatant laiką ir masė kitų dalykų. Be to, yra pažadėtas toks dalykas kaip žaidėjų pakvietimas stebėti kovas.

Ir paskutinė naujiena — 2013 metais planuojamas pirmas didelis Guild Wars 2 papildymas. Labai didelė tikimybė, kad jame mūsų laukia nauja profesija (ši informacija nepatvirtinta, tačiau mūsų tikrai laukia kažkas nuostabaus).

Šaltinis

P.S. vertimas yra darytas naudojantis google vertėju, neesu aš stiprus kintiečių kalboje, todėl vertimas gali būti netikslus. Jeigu kas iš skaitytojų moka kiniškai, prašome patikslinti vertimą jeigu jis yra blogas.