Kalbant apie tai, kad daugumoje portalų pasirodė „naujiena“ apie konsoline Guild Wars 2 versiją, daugumas portalų tiesiog spekuliuoja tuo, norėtųsi įvesti aiškumą šiuo klausymu.

Ir taip, įvyko telefoninė konferencija NCsoft investitoriams, kurioje buvo aptarinėjami finansai įskaitant ir klausimus, liečiančius Guild Wars 2. Tarp jų buvo ir klausimas apie konsolinę versiją. Taip, konsolinė versija bus. Taip, nedidelė kompanija dirba šiuo klausimu. Nors apie tai jau buvo žinoma prieš du metus.

Komentaras ArenaNet kompanijos atstovo forume guildwars2guru:

„Man atrodo, kad frazė „ramiai be panikos“ taps mano nauja mantra. Mes jau keletą kartų viešai paskelbėme, kad mes turime nedidelę kompaniją, kuri dirba su konsoline versija, bet mes pilnai susikoncentravę ties tuo, kad padaryti „nesveiką“ PC žaidimą .“

ArenaNet visą pagrindinį laiką skiria PC versijai, taip kad laukti konsolinės versijos pasirodymo kartu su PC versijos atsiradimu, neverta. Tiksliau, konsolinė versija pasirodys daug vėliau.

O be to, konferencijoje buvo aptarinėjamas žaidimo išleidimo laikas. Žinoma jokių datų nebuvo paskelbta, bet pokalbio metu nuskambėjo tokia frazė: „Mes atsižvelgsime į sezoninius veiksnius nustatant galutinius komercializavimo terminus.“

Ir be to, iš pokalbio darosi aišku, kad kūrėjai stipriai atsižvelgs į kitų žaidimų išleidimo datą ir greičiausia žaidimo paleidimo laikas bus planuojamas taip, kad žaidimo startavimo data nesutaptų su kitų žaidimų išleidimo datomis.