Kaip mums visiem jau senai žinoma, kad Guild Wars 2 bus pilnai (ir tekstas ir garsas) išversti vokiečių ir prancūzų kalbomis. Šiandien ArenaNet paskelbė, kad prieš išleidžiant žaidimą jis bus paruoštas taip pat ir ispaniškai. Kūrėjai praneša, kad lokalizacijos bus atliktos labai aukštam lygyje.

ArenaNet su džiaugsmu pranešame lokalizavimo sąrašą žaidimui Guild Wars 2. Kaip jūs žinote, žaidime bus pilnai išversti tekstai ir garsai  vokiečių ir prancūzų kalbomis. Šiandien su džiaugsmu pranešame, kad tekstas bus išverstas ir ispaniškai prieš žaidimui pasirodant plačiai visuomenei.

Tekstas bus išverstas ispaniškai dėl mūsų didelės ispaniškai kalbančios visuomenės esančios ispaniškose vietovėse. Kadangi ispaniška tarmė ganėtinai yra įvairi, garsas lieka angliškas su subtitrais.

Ispaniškos lokalizacijos pridėjimas prieš išleidžiant žaidimą, tai didelis darbas dėl visų mūsų iš ArenaNet. Lokalizacijos komanda ArenaNet žiūri ir tikrina vertimo kokybę Guild Wars 2, ir mes stengiamiems žaidimą aprūpinti idealiu vertimu, visoms verstoms kalboms. Kad šis tikslas būtų pasiektas mes glaudžiai bendraujame su projektavimo ir gamybos komandomis, kad įsitikinti, kad lokalizacija atitiks žaidimo fanų norus ir lūkesčius.