Living_Storygamerzines.com puslapis gavo interviu, kuriame turinio dizaineris Maikas pranešė, kad kūrėjai planuoja padidinti atnaujinimų išleidimo greitį, atitinkamai su nauju turiniui.

„Šiuo momentu mes išleidžiame vieną atnaujinimą per tris savaites, bet mes planuojame daryti tai kas dvi savaites. Tai maratonas, o ne sprintas, ir mes siekiame geriausio rezultato su kiekvienu nauju atnaujinimu, biudžeto atžvilgiu, planavime, personalo valdyme ir t.t. Dabar mes turime keturias Gyvos Istorijos pilnavertiškas komandas, kurios kuria šį naują turinį, tad atitinkamai mes galime pagreitinti jų išleidimus, ir tuo pačiu įsitikinti, kad pas žmones (kūrėjus) pakankamai laiko tam, kad padaryti pakankamai gerą dizaino projektą, prieš tai kai jis bus įdiegtas į žaidimą.

Jeigu jūs neramu dėl to, kad laiko sutrumpinimas tarp relyzų gali paveikti to relyzo kokybę — nepergyvenkite, ArenaNet studijoje dirba 300 žmonių, ir šio kiekio pilnai užteks, tam kad palaikyti gera ir aukšta relyzų kokybę.

Mūsų tikslas — tapti vis geresniais ir geresniais gamybos procese. Mes taisome klaidas, kurias padarėme ankščiau. Mes kuriame infostruktūrą, freimvorką ir instrumentus gamybai, kurie padės mums. Mes tikrai manome, kad tai turi didelę reikšme tolimesnėje ateityje  ir mūsų produkto tęstinume”

– Pareiškė Maikas.