Parodoje Pax kūrėjai papasakojo apie artėjančius pasikeitimus, kurie atsiras žaidime Guild Wars 2 — pasaulinių bosų atnaujinimas, grupės paieškos sistema ir pasikeitimai WvW režime.

Tequatl — nuo rugsėjo 17 d.

Tequatl bus perdarytas, o taip pat bus pridėti nauji pasiekimai. Jeigu jūs juos padarysite, jūs gausite naują titulą –  The Sunbringer.

gw2-tequatl-rising-achievements

Visus apdovanojimus jūs gausite tik mūšio pabaigoje. Iš boso pakalikų „dropo“ nebus.

Yra šansas, gauti Ascended ginklus su naujais unikaliais „skinais“, išskirtinai sukurtus pagal  Tequatl, o taip pat jūs galėsite gauti mini Tequatl!

Mūšis sudėtingas, pareikalaus daug žaidėjų ir geros koordinacijos. Visi teleportų taškai bus užblokuoti, taip kad jums norint mirus prisijungti prie mūšio, teks bėgti apie minutę.

Į pagalbą ateina  megalazeris ir Hylek patrankos, kova bus padaryta tokiu būdu, kad ignoruoti megalazerių ir patrankų bus negalima.
Reikia maždaug apie 80 žaidėjų didesnių kaip 65 lygis su gera ekipiruote.

Shockwave pradžioje bus galima peršokit ir išvengti daromos jo žalos, tačiau kaip bosui lieka 50% gyvybių, ji taps aukštesnė ir peršokti jos jau bus negalima.

gw2-tequatl-rising-shockwaves

Nuodų balos riboja sritį, kur gali stovėti žaidėjai. Hylekų patrankos gali jas pašalinti (3 įgūdis).

Tequatl turi „būfą“ Hardened Scales, padidėjus bufui, jis iššaukia kaulinę sieną. Šį bufą galima pašalinti su Hylek‘ų patrankomis.

gw2-tequatl-rising-hardened-scale

Patrankos taip pat duoda „bufus“ ir gydymą kitiems žaidėjams.

Jūs turėsite 15 minučių, tam kad užmušti bosą, kitu atveju jis nuskris.

Priešininkas stengsis atakuoti patrankas, taip, kad reiks jas ginti.
Jeigu atsiras kaulinė siena, tai Tequatl taps nepažeidžiamu, kol jos nesunaikinsite.
Viduryje mūšio Tequatl pakyla ir jums reiks apginti megalazerius ir baterijas. Monstrai eina link baterijų ir sprogsta, jeigu suspėja pasiekti jas. Šis įvykis trunka 1,5 minutės, bet tuo tarpu sustabdomas Tequatl laikas.
Jump pads aplinkui megalazerį ir baterijas leis greitai judėti

gw2-tequatl-rising-megalaser

Kai Tequatl sugrįš, šaudys megalazeris, kuris padarys daug žalos per trumpą laiką.

Kai bus 75% gyvybės, bosas panaudos naują įgūdį. Jeigu jis jus paveiks, tai jūs atsidursite po vandeniu ir jums reiks kuo skubiau išplaukti į paviršių, dėl to kad jums nuolat bus daroma žala.

gw2-tequatl-rising-vortex

Grupės paieška

Veisk požemiuose, fraktaluose, atviram pasaulyje, gyvos istorijos požemiuose, asmeninėje istorijoje, PvP ir world vs world. Grupės paieška dirbs visame regione (visuose regiono pasauliuose) išskyrus WvW ir įvykiuose atvirame pasaulyje, kurie vyks tik tam serveryje (t.y. paieška veikai tik jūsų serveryje).

Galima panaudoti dalinai jau surinktą savo komandą, galima užregistruoti savo paiešką ir pasižiūrėti kokios klases jau yra užsiregistravę.
Tiem kas, randasi jau grupėje — galės matyti grupes, kurias bus galima apjungti su jūsų grupe (Pvz: jeigu jūsų grupėje yra 2 žmonės, tai jūs matysite grupes kuriose yra 3 žmonės).

Jūs galėsite išmesti žaidėjus iš grupės ir siųsti skundus.
Tie, kurie dažnai įeina ir išeina iš grupės, gauti apribojimus kaip kuriam laikui.

gw2-lfg-tool-pax-2

WvW

Bloodlust   Borderland‘uose bus pristatytas rugsėjo 17 d.

Anonsuotas pirmas WvW sezonas – nuo rugsėjo 4 d. Truks 7 savaites. Bus sukurtos lygos iš US ir EU serverių. (3 lygos iš 9 EU pasaulių ir 2 lygos iš 12 US pasaulių). Sukurtas kovų sąrašas ir kiekvienas pasaulis mažiausiai vieną kartą teks susitiks su visais kitais pasauliais savo lygoje.

Visi rezultatai bus užrašinėjami, kas dalyvavo, gaus apdovanojimus sezono pabaigoje. Atlygis priklauso nuo serverio rezultato.
Kasdieniniai apdovanojimai ir atlygis serveriams kurie laimės savo lygoje taip pat numatyti. Kaip pavyzdys — unikalūs „finišiariai“.
Pridėtas naujas sezoninis meta-pasiekimas , kuris duos galimybe atblokuoti atlygius, priklausomai nuo jūsų aktyvumo.

Video iš parodos