Prabėgo ne vienas mėnesis, kaip mes esame žaidime kaip gildija [GT], manau dabar pats laikas daryti šiokius tokius pakeitimus, kuriems mes jau subrendome. Šiuos pasikeitimus planavau kelis mėnesius, uoliai dirbau ties sistema  ir protingai apgalvojau jos pasekmes bei privalumus. Vienas iš pagrindinių pasikeitimų tai rinkliava. Oi ne neišsigąskite ji visiems bus įkandama, o taip pat šiek tiek pakeitimų dėl gildijos misijų ir dėl wvw.

Rinkliava

O dabar apie rinkliavą plačiau. Rinkliava bus daroma 1 kartą į savaitę. Rinkliavos suma 2 auksiniai (gold). Naujokai  bus neapmokestinami.

Kas yra naujokas?

Naujokas skaitomas tas kurio pagrindinis personažas yra nepasiekęs 80 lvl ,o pasiekimo taškų (AP) suma neviršina 1000. Aš tikiu, kad tarp mūsų nėra „gudručių“ ir nepradės elgtis kaip vaikai ir ieškoti būdų kaip apeiti tai. Naujokai bus stebimi. Norintys gali iškarto prisidėti prie rinkliavos.

Kaip bus daroma rinkliava?

Savaitės pabaigoje t.y. sekmadienį po gildijos misijų,  gildijos visų narių statusas taps „Neapsimokėjęs“. Tik Karininkų ir senatorių statusai nepakis. Per savaitę jums reikia į gildijos banką Deep Cave skiltį įmesti 2 auksinius (tik į gildijos banką kiti apsimokėjimo būdai nebus užskaitomi). Dienos bėgyje  jūsų statusas pasikeis į „Mokus“.Po savaitės, nesumokėjus jūsų statusas taps „Nemokus“ – šio statuso savininkai negalės gauti „Neapsimokėjęs“ statuso kol į gildijos banką  neįdės  10 auksinių.  Kurie planuoja žaisti mažai, turi perspėti  atsakingus karininkus ir gauti statusą „Pasisalines“ (atsakingi Karininkai: Danas M, Segga). Išvardyti statusai yra su tam tikromis privilegijom ir apribojimais, kurias aš aprašysiu taisyklėse vėliau.

Ar visi gildijos nariai turės mokėti?

Ne, karininkai ir senatoriai yra atleidžiami nuo šio mokesčio, nes jie prisideda prie gildijos veiklos, o tai daryti ir tapti karininku gali bet kuris iš jūsų.

Kada prasidės rinkliava?

Rinkliavos sistema įsigalios nuo 2014 m. sausio 20 dienos. Ji bus nuolat tobulinama ir derinama.

Kam bus naudojamas surinktas auksas?

Surinktas auksas bus naudojamas gildijos reikalams ir aktyviems nariams. Plačiau skaitykite žemiau.

GM pasikeitimai

Gildijos misijos yra padalintos į dvi dalis. Vienų atlygis skirtas tik gildijai, kitu – tik žaidėjui. Taip kalbu apie Guild Trek , Guild Bounty Training. Pagrindinis pasikeitimas, kad vykdys jas iš anksto sudaryta grupė kuriai bus skiriamas tam tikras kiekis aukso iš rinkliavos. Į grupes galės registruotis iš anksto forume.  Guild Trek – vykdyti galės 5 žmonių grupė kuriai bus skirta 5 g. Guild Bounty Training –  paieškos etapą vykdys 5 žmonių grupė, kuriai bus skirta 2.5 g. Toliau misijas: Guild Bounty – paieškos etapą vykdys 5 žmonių grupė, kuriai bus skirta 2.5 g. Guild Puzzle  Langmar Estate – Plains of Ashford – kur reikalingos poros, 1 porai bus iškirtas 1 g. Ši Sistema įsigalios nuo 2014 m. sausio 27 dienos. Šios sistemos testinį varianta pamatysime  kitos savaites gildijos misijose.

WVW

Mes jau darėme kelis kartus bendrus event‘us su The Unit nariais. Sulaukus ne mažo susidomėjimo mes tai organizuosime nuolat. O aktyviausias žaidėjas sulauks prizo, kurį pats galės įsirinkti iš TP.  The Unit nariams mes ir toliau tesime tradiciją –  aktyviems nariams prizai (prizai iš TP: raktai, minikai, ar einamo mėnesio TP naujienos). Šis pasikeitimas įsigalios nuo 2012 m. Vasario 2 dienos.

Ir pabaigai

Priklausomai nuo surinkto kiekio aukso, kiekvieną mėnesį bus organizuojamos viktorinos, testai, loterijos įvairūs renginiai. Savo nuomonę, patarimus, komentarus ar klausimus jūs galite rašyti čia pat komentaruose.