gw2-loading (Custom)

Kaip dalį būsimo Guild Wars 2 atnaujinimo, mes ruošiamės išleisti strym kliento beta versiją. Šios galimybės tikslas – padaryti taip, kad ir nauji žaidėjai, ir veteranai pradėtų žaisti greičiau, susimažindami pirminį kliento įkrovimą tuomet, kai jūs pirmą kartą atsisiunčiate žaidimą arba patčą. Beta versija bus pasiekiama tik žaidėjams Šiaurės Amerikoje ir Europoje, mes vėliau praplėsime strym klientą Kinijoje.

Pradėkite žaisti anksčiau

Norėdami išbandyti naują įkrovimo variantą, įkelkite -StreamingClient ženklo Guild Wars 2 laukelyje „objektas“. Kai jūs kitą kartą paleisite ir atnaujinsite žaidimą, progreso juostelėje pamatysite markerį, kuris parodys jums, kiek dar reikia siųstis iki to momento, kai jūs galėsite įeiti į žaidimą. Kai įkrovimas pasieks markerį, jūs galėsite įeiti ir pradėti žaisti.

Jeigu jūs naujas žaidėjas, tai jūs galėsite iškart sukurti personažą, praeiti instans apmokymus ir patekti į bet kokias starto zonas 1-15 lygiuose. Jeigu jūs keliausite į sritį, kuri dar neįkrauta, jūs galėsite pastatyti aukščiausią įkrovimo prioritetą šiai sričiai, toliau žaisdami jau įkrautose, arba palaukti ekrane įkrovimo žemėlapio, kol lokacija įsikraus.

Jeigu jūs senas žaidėjas, tai jums taip pat teks palaukti šiek tiek iki tol, kol įsikraus personažo pasirinkimo ekranas, bet, galimas daiktas, jums teks dar palaukti, kol įsikraus žemėlapis, kuriame šiuo momentu yra jūsų personažas.

Atsisiuntimo apribojimai ir lėtas sujungimas

Dauguma žaidėjų visame pasaulyje susidūrė su problema, kai jiems teko įkrauti klientą, turint apribojimus įkrovimui. Šiems žaidėjams mes įdėjome kai kurias opcijas, apribojančias kontento kiekį, kurį klientas atsisiunčia per apibrėžtą laikotarpį. Kontento atsisiuntimo sureguliavimą galima rasti pagrindiniuose reguliavimuose (F11), ten jūs galėsite įjungti foninį įkrovimą, panaudoti jį, tiktai kada jūsų sujungimas yra laukimo režime, arba atsisiųsti kontentą kaip galima greičiau.

Kas toliau

Strym klientas yra beta testavimo fazėje, tačiau mes jau sukūrėme temą forume jūsų atsiliepimams. Kai mes įsitikinsime, kad strym klientas dirba taip, kaip tikėtasi, mes automatiškai padarysime jį pasiekiamu visiems.