Kaip jau pastebėjote, pas mus atsirado šiokių tokių naujovių. Tai naujovės, kurios padės jums rasti ir pasiimti tai, kas jums patinka. Na, o dabar norėčiau apie jas papasakoti plačiau.

Evil Squad Kalendorius

Šis kalendorius jums parodys ateinančius mūsų gildijos renginius. Tai bus informacinė vieta, kurioje visos gildijos ir bendruomenės nariai matys, kuo užsiims Evil Squad artimiausiu laiku. Ši informacija padės jums nepavėluoti ir sudalyvauti įvairiuose mūsų gildijos renginiuose ir įvykiuose. Šio kalendoriaus datas skelbsime sekmadieniais, t.y. sekmadieniais bus suplanuojami visi įvykiai ir renginiai kitai savaitei. Tad, nepatingėkite užvesti pelytę ant kalendoriaus dienų ir pamatysite,  kas įdomaus įvyks mūsų serveryje.

WvW renginiai

Evil Squad nariai pradėjo organizuoti įvairiausius renginius  WvW rėžime. Tai nereiškia, kad gali dalyvauti tik šios gildijos nariai, tai raginimas visoms gildijos ir visai bendruomenei prisijungti ir išmokti kariauti bei duoti atkirtį aukštesnio rango serveriu. Artimiausiu metu mes paskelbsime apie aljansą, kuris priėmė mus, vertindamas kaip bendruomenę, tapsiančią viena iš lyderių. Prisijunkite prie šių renginių, tai nepamirštamos akimirkos, kurias palydi puotos, karma, monetos ir labai gera nuotaika. Visą informaciją apie organizatorius bei jų darbus jūs galite rasti čia.

Struktūriniai PvP

Jeigu sekate naujienas, turbūt, esate skaitę apie ateinančius atnaujinimus sPvP rėžime. Šis rėžimas taip pat neliko nepastebėtas. Planuojame padaryti įdomius renginius šiame rėžime, kai tik bus išleistas papildymas Aisbergas, apie kurį kalbėjo Džonatanas  Šarpas. Šią minutę mes pradedame organizuoti renginius, kuriuose jus apmokys patyrę gildijos nariai, padės jums pasirinkti taktikas ir papasakos apie sPvP subtilumus. Susidomėjusiems bendruomenės bei gildijos nariams siūlau apsilankyti čia.

Šiam kartui tiek, aš tikiuosi Jūs prisijungsite prie mūsų gildijos organizuojamų renginių ir tapsite jų dalimi, pagerbdami ir atsidėkodami žmonėms, kurie tai organizuoja. Jie daro tai dėl mūsų bendruomenės.

Apie naujoves aš informuosiu jus ir toliau, tokio tipo pranešimuose. Ačiū gildijos nariams ir visai bendruomenei.
Susitiksime renginiuose.
Sega.