Prieš mėnesį mes paleidome gildijų misijas — naujas turinys atvirame pasaulyje ir skirtas tik gildijoms. Bet tai buvo tik pradžia. Mes sukūrėme misijas gildijoms, kaip platformą ateičiai. Buvo labai sunku pridėti kažkokį tai turinį gildijoms ir po to pasakyti, mes viską padarėme, mes norėjome padaryti pagrindą būsimoms kūrėjų komandoms, kad jos galėtų pakankamai paprastai išspręsti  ir pagerinti misijas skirtas gildijoms.

Nors ir šiuo momentu gildijos kūrėjų komanda tapo mažesnė, visi buvę jos nariai tapo šių būsimų kūrėjų komandų dalimi, kur jie darys… na, turės įtaką šiems projektams. 😉 Nors ir esame patenkinti pristatydami naująjį papildymą skirtą gildijų misijoms, mes labai pozityviai nusiteikę, kad jeigu ir nustosime dirbti ties gildijų misijų papildymais šiandieną, jos taps pirmu kąsniu iš masės naujų ateinančių papildymų gildijoms.

Bounty-Mayana-1

Naujas misijų tipas — Bounty Hunt Training

Vienas iš įdomesnių aspektų skirtų gildijos misijoms, tai kad galima pridėti naujus misijų tipus. Nors ir limitas šių tipų yra pakeltas iki debesų, šiame mėnesyje mes atkreipėme dėmesį į tai kas labiau žemiška:  Bounty Hunt mission treniruotės.

Šis tipas yra sukurta tam, kad nedidelės ir mėgėjiškos gildijos galėtų paragauti šio turinio. Užduotis paprasta — sunaikinti vieną taikinį per 15 minučių. Tačiau neatsipalaiduokite — tai grupinė užduotis, taip kaip susekti ir nugalėti vieną taikinį — užduotis ne iš paprastų. Tiems žaidėjams, kurių gildijos susideda iš vieno žmogaus, teks susijungti su kitomis gildijomis, bent jau vienam pasibėgiojimui.

Svarbus dalykas — treniruočių užduotys tampa pasiekiamos iškarto po to, kaip tik gildijos išras trečią Art of War Lygį. Tam kad pasigaminti Bounty Hunt mission treniruotes reiks 300 Guild Influence ir 72 valandų. Vietoje Guild Merits, už atliktą treniruotę gildija gaus 3000 Guild Influence. Tai turėtu pagelbėti mažoms gildijoms, kurios negali užsidirbti bent 1000 Influence per dieną.

Bounty-Yanonka-1

Trys nauji taikiniai Guild Bounty

Tyrijos valdžia džiaugiasi pranešdama, kad gildijos medžioja šimtus nusikaltėlių per dieną. Bet Tyrijos nusikaltėliai nepasiduoda ir duoda atsakomąjį smūgį. Šį mėnesį mes jums pateiksime tris naujus taikinius, kurie tapo dar gudresni, dar pavojingesni ir dar sunkiau sugaunami.

  • 2-MULT – tai defektuotas prototipas golemo kuris siaučia Timberline Falls vietovėse. Taikinį reikia pagauti tam, kad įdėtų naująjį programinį atnaujinimą.
  • Big Mayana – tai riebus chailikas kuris ieškomas dėl apklausos, jis įtariamas apnuodijime. Taikinys slepiasi kažkur Sparkfly Fen vietovėse.
  • Yanonka the Rat-Wrangler – šis agro ieškomas už špionažą ir sabotažą įvairiose frakcijose, kurios kovoja Fields of Ruin regione. Žinoma, kad taikinys naudoja rankines žiurkes kurios ir atlieką visą purviną darbą.

Bounty-2-Mult-2

Nauji apdovanojimai

Gildijos misijų plėtojimas tai nėra tik turinio padidinimas. Mes taip pat geriname ir tobuliname atlygius. Šiuo momentu pas prekeivį Guild Commendation galima įsigyti visiškai naują ginklų rinkinį.

Ir kita…

Be naujo turinio ir pataisytų klaidų, mes taip pat įnešame pakeitimus gildijos misijų patogumui pagerinti. Pavyzdžiui, misijų aktyvacija, sėkmė ir nesėkmė dabar bus rodoma ir gildijos istorijoje. Taip pat mes atnaujinome visų taikinių aprašus. Likite su mumis — tai dar ne viskas!

Pasimatysime žaidime!

Guild-Missions-2-Old