Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos aš atkreipiau dėmesį, kurį pateiktus ArenaNet specialiai spaudai (Tyrijos Herojai, Heroes of Tyria[HOT]), tai efektyvi gildijos sistema. Ir man tai malonu pranešti, o taip, ji veikia. Labai paprastai. Šią dieną mes galime pažymėti, kaip dieną per kurią buvo pridėta Gildiją žaidime Guild Wars 2.

Pirma ką mes pamatėme, atsidarę gildijų išklotinę — jei nepriklausote jokiai gildijai — tai ekranas pilnas Gildijų su jų paieška. Ten yra pavaizduotas trumpas aprašymas to, kas yra gildija, o taip parodo visą gildijų sąrašą, į kurias jus pakvietė. Ir jeigu nepriimsite pakvietimo, jos vis tiek atsispindės išsiskleidžiančiame menių Account Guilds (Gildijos paskyra). Jame galėsite pasirinkti kokiai gildijai jūs atstovausite, iš kurios išeiti, ignoruoti pakvietimą, įstoti į gildiją ar panaikinti pakvietimus į jas.

Pasirinkus gildiją, kuriai jūs atstovausite, jūs gausite įtakos taškus priklausomai nuo tam tikro žaidimo lygio. Kuo daugiau jūs bendradarbiausite ir žaisite grupėje su savo gildijos nariais ar aktyviai dalyvausite kitokiose žaidimo srityse, tuo daugiau įtakos taškų jūs uždirbsite savo gildijai. Pavyzdžiui, [HOT] gavo įtakos taškų, kaip jų dalyviai užbaigė įvykį, dalyvavo PvP ir užbaigė solo žaidimą — 9 užbaigti įvykiai atneš 189 įtakos taškų, vienas laimėtas PvP raundas duos 110 įtakos taškų, o 37 solo veiksniai duos gildijai 82 įtakos taškus.

„Ir kuom naudingi yra tie įtakos taškai?“ pakausite jūs. Daug kuo. Po Rasterių (Roster) gildijos kortele yra kortelė „atnaujinimai“, o ten yra keturios kategorijos: Politika, Karo menas, Ekonomika ir Architektūra (Politics, Art of War, Economy ir Architecture). Politika įgalina bufus kurie veikia PvE rėžime, gildijos emblemą, galimybę kontroliuoti gildijos ginklus ir šarvus, o taip pat ir daiktus, kuriuos galėsite panaudoti būdami grupėse (pavyzdžiui gildijos baneriai). Karo menas – viskas aišku iš pavadinimo — bufus įtakos taškams gauti struktūriniam PvP ir WvW rėžime, nuolaidas apgulties ginklams ir komplektams, bufus jūsų tvirtovei, jeigu ją turi jūsų gildija. Ekonomikos dalyje šiai minutei yra ne tiek ir daug atnaujinimų, bet jie labai naudingi jaunai gildijai. Tai bufai, padidinantys gildijos karmą, gildijos įgūdžius, bei magiškų daiktų radimą. Ir, pagaliau, Architektūra. Tai kaip pagrindinis „skeletas“ jūsų gildijos. Atnaujinimai, realiai padedantys gildijai nepriklausomai nuo jos išsivystymo lygio. Tai gildijos bankas, sandėlis ir galimybė daryti du atnaujinimus vienu metu.

Taip, kas liečia išradinėjimo eilę. Kiekvienas atnaujinimas užima kažkokį laiko tarpą, nuo 16 valandų, kartais iki 2 savaitčių. Ne taip jau ir baisu, iš principo. Jūs galite pamažinti išradinėjimo laika iki 25%, sumokėdami ne mažą sumą įtakos taškų. Jeigu pas jus nėra stygiaus įtakos taškų, jūs galite apsilankyti pas Gildijų įkūrėją (Guild Promoter) kuris randasi dideliuose miestuose. Jis parduos jums nedidelį kiekį alaus „pavaišinti“ Tyrijos gyventojams už jūsų gildijos šlovę. O kaip jūs miestiečius paveiksite? O kiek jūs aukso turite? Už 100 auksinių jūs galite tiek prigirdyti žmonių, kad už tai jūs gausite 10,000 įtakos taškų, žinoma jeigu jums negaila išleisti tiek pinigų.

Aš žinau kad tai labai mažai informacijos, bet aš esu tikras, kad mes pamatysime dar daug visko naujo iškarto po to kaip bus išleistas žaidimas Guild Wars 2. Mes pamatysime ne tik konkretizuota atnaujinimų sąrašą, bet ir daiktus kaip skraistes, apie kurias verta pagalvoti. Aš sukryžiuoju pirštus, kad joms būtų padarytas kurti labai turtingas asortimentas skirtingų stilių ir tipų, o taip pat kitų daiktų tokių kaip apsiaustai su gobtuvais, švarkai ir garbės juostelės. Kokius daiktus skirtus gildijai tikities pamatyti jūs?

Guild Wars 2 — Gildijos ir prekybininkai

Šaltinis — guildwars2guru.com