fractals

Pasinerkite į Fraktalų rūką

Tirkite didžiuosius Tyrijos praeities momentus ir patikrinkite savo kovinius įgūdžius šioje begalinėje požemių grandinėlėje, kuri tampa vis sudėtingesnė ir sudėtingesnė, priklausomai nuo to, kai jūs einate tolyn! Pradėkite savo kovą, vykstančią už laiko ir erdvės ribų, šioje begalinėje ir sudėtinoje požemių serijoje!

Įvykiai

Ištesėti pažadai
Elen Kiel, neseniai užėmusi vietą Liūtų Arkos Kapitonų Taryboje, po daugelio negailestingos kovos dienų, ištesėjo pažadą, duotą savo bendražygiams! Sponsoriavusi tyrinėjimus Rūkų Fraktaluose, Kiel atrado, kad reikia ištirti labai svarbų įvykį iš nesenos Tyrijos istorijos — Thaumanova reaktoriaus išlydymą!

Reaktoriaus viduje
Praeikite pro asurų vartus prie Marinero Forto (Fort Marriner) Liūtų Arkoje (Lion’s Arch), iš karto šalia Consortium Gift Shop, kad susitiktumėte su Kiel ir patektumėte į specialų gyvos istorijos instansą, pasakojantį apie Thaumanova Reactor Fractal.  Stebėkite reaktoriaus sprogimą ir ištirkite jo paslaptis!

Košmaras tęsiasi
Košmarų Bokštas vis artėja prie savo susinaikinimo, bet mūšis dar nebaigtas! Prisijunkite prie kautynių prieš Toksiškąjį Aljansą ir sunaikinkite šią siaubingą struktūrą. Paverskite jį griuvėsiais dar iki tol, kol blogis neišplis toliau! Plačiau

Tiesioginė transliacija su kūrėjais lapkričio 27 dieną
Žvilgterėkite į Fractured relizą kartu su kūrėjais iš ArenaNet tiesioginės transliacijos metu Twitch kanale trečiadienį, lapkričio 27, 21:00 Lietuvoss laiku.

Apdovanojimai

bad2007-Fractal-RewardsApdovanojimų už fraktalus atnaujinimas
Apdovanojimas už Rūkų Fraktalus tapo dar didesnis! Kaip kasdieninį apdovanojimą už fraktalus jūs galite gauti ne tik Empyreal Fragments, Fractal Relics ir Pristine Fractal Relics visuose lygiuose, bet taip pat galėsite užsidirbti aukso!


6fb2808-Fractal-TonicFractal Tonic
Naujasis begalinis tonikas, kuris sugebės jus paversti į bet kurį iš draugų ar priešų iš Rūkų – Fractal Tonic — retas apdovanojimas, kurį galima gauti  Rūkų Fraktalų viduje.


26d9a09-Runes-and-SigilsNaujos runos ir Sigilai (Runes ir Sigils)
Tie, kurie turės pakankamai drąsos leistis į pačius sudėtingiausius fraktalus, pamatys, kad jų drąsa bus pakankamai įvertinta — jie turės šansą gauti absoliučiai naujų ruinų ir sigilų, kad pagerintų savo ekipiruotę!


Ypatybės

5a9b901-Three-New-FractalsTrys nauji fraktalai
Naujų Rūkų tyrinėjimų dėka, išskyrus Thaumanova Reactor išlydymą keistomis aplinkybėmis, jūs galėsite tyrinėti dar du istorinius įvykius. Atgaivinkite savo prisiminimus apie reidus į Molten Alliance naujame fraktale Molten Furnace! Arba įsiskverbkite į senąją bazę Aetherblade’s piktadariškame ir klastingame fraktale Aetherblade!


6b7d702-Two-new-Boss-FractalsDu nauji fraktalų bosai
Jade Maw iš fraktalo Solid Ocean jau ne vienintelė problema, laukianti jūsų, kai jūs užbaiginėjate trijų fraktalų rinkinį! Į rotaciją pridėti nauji bosai  —   kapitonas Aetherblade Mai Trin ir du čempionai Molten Alliance iš Molten Facility.


3ded703-Agony-Resist-UpdatesAgonijos pasipriešinimo atnaujinimas
Mes perdarėme tai, kokį poveikį Agonijos Pasipriešinimas (Agony Resistance) daro daiktams. Dabar jūs galėsite rinkti elementus, duodančius jums agonijos pasipriešinimą, ir sujungti juos, kad pastoviai kiltų jūsų pasipriešinimo agonijai lygis.


f26c904-FotM-LeaderboardsFractals of the Mists lyderių lentelės anonsas
Greitai jūs susilauksite draugų palaikymo ir nepažįstamųjų susižavėjimo mūsų naujų lyderių lentelių dėka, kurios parodys žaidėjus su aukščiausiu fraktalų lygiu! Kaip anonso dalis, visi, kieno fraktalų lygis virš 30, bus nuleisti iki 30.


65cca05-Progression-UpdatesPokyčiai fraktalų progrese
Fraktalų  lygių sudėtingumo kreivė buvo perdaryta, ir fraktaluose virš 30 lygio atsirado nauji, ypatingi sunkumai. Kiekviename fraktale virš 30 lygio bus ypatingi Mistlock Instability, kurie pridės sudėtingumo šiam lygiui, arba pakeis jo perėjimo būdą.


Obsidian Sanctum atnaujinimas
Šokinėjimo kvestas Eternal Battlegrounds — Obsidian Sanctum — taip pat turi kai kurių pakeitimų! Papildant tai, kad jūs galite įeiti į puzzle iš tvirtovės į Eternal Battlegrounds, dabar jūs galėsite įeiti į šį žemėlapį tiesiog iš meniu WvW.  Taip pat mes pridėjome naują areną į Obsidian Sanctum, kur priešininkų grupės galės susitikti kautynėms.  Borderlands Bloodlust bafas daugiau nebus dedamas į Obsidian Sanctum.