be46ffeature2

Kovo 26, 2013

Mišri armija prasiverš per ugninius portalus Šiverpiksuose. Molten Alliance tarp dredžų ir charų iš Ugninio legiono, subūrė jėgą, pakankamai stiprią, tam kad sunaikintų bet kurį, kas bandys pasipriešinti jiems. Vietovėse, fermose — jie naikinę bet kokį pasipriešinimą. Sunaikinimas prasidėjo.

Flame and Frost: The Razing dalyje, jūs sutiksite norn‘ą Braham ir char‘ą Rox, du Tyrijos gyventojus, kurie tiki, kad reikia pasielgti teisingai, nepriklausomai nuo rizikos. Prisijunkite prie Braham ir Rox desperatiškos kovos siekiant apsaugoti savo tėvynę nuo sunaikinimo trečioje iš keturių šios istorijos dalių!

Braham-4Brahamo kova (Braham’s Struggle)

Kol miestas stengiasi susidoroti su pabėgėlių antplūdžiu, jaunas nornas Brahamas (Braham) ieško pagalbos apgautiems žmonės jo fermoje. Prisijunkite prie Brahamo jo misijoje ieškant pasilikusių nornų,  Shiverpiko kalno papėdėse, kurie atves jus prie konflikto su mirtinu Molten Alijancu.


Rox-New-1Misija Roksas (Rox’s Mission)

Chaoso metu, Roksas (Rox) — Charas reindžeris, likęs be savo būrio,  eina į beviltišką mūšį, kuriam kovoti jam pavedė pats Ritlokas Brimstounas. Prisijukite prie jauno charr gladijaus ir jo noro įrodyti, kad jis yra kažko vertas ir padėkite įveikti pavojingą misiją karinių veikslų zonoje!


Sonic-Periscope-1Mes infiltruoti!

Diessa Plateau ir Wayfarer Foothills žemėse dredai pastatė keletą stebėjimo postų, stebėti savo naujoms teritorijoms. Suburkite savo jėgas ir sunaikinkite stebėjimo postus, visus kiek tik jų rasite!


WvW-Progression-EnglishWvW — nauja įgūdžių ir progreso sistema

Dabar pats laikas žaisti World vs. World! Mes pridėjome visiškai naują progreso sistemą, kuri papildyta visiškai nauju World XP ir naujais WvW rangais. Jūs galite naudoti savo WvW rangą, pirkti naujiems titulams ir įgūdžiams, išskirtinai skirtiems WvW režimui! Mes taip pat jums pristatome naujus pasiekimus WvW režime, kurie jums padės sekti ir planuoti jūsų progresą. Jūs galėsite sekti tai personažo pasiekimų panelėje.


Culling-OFFPagerintas World vs. World režimas

Mes padarėme aktualius pakeitimus World vs. World režime, panaikinus culling‘ą, dėl ko nebuvo matomi priešininkai susikovus didelėms grupėms. Nuo kovo 26 dienos jūs savo ekrane galėsite matyti kur kas daugiau žaidėjų WvW režime netgi ir labai didelėse kovose!


Guild-Bounty-HuntNauji taikiniai Guild Bounty Hunt

Dar daugiau nusikaltėlių, ir Tyrijois valdžiai reikia jūsų gildijos paslaugų, tam kad juos sugauti!  Pasiruoškite sunkioms užduotims, todėl kad šie trys nauji taikiniai dar stipresni ir nesugaunami, lyginant su ankstesniais. O naujos misijos skirtos treniruotėms (Bounty Hunt Training missions) nuostabiai tinka naujoms arba nedidelės misijoms, norinčioms pabandyti savo jėgas ir pasiruošti labiau sunkesnėms užduotims įveikti.


LeaderboardLyderių lentelę

Mes su džiaugsmu pranešame, kad Flame and Frost: The Razing  kovo 26 dienos relyze mes įjungiame lyderių lentelę  (leaderboards). Tačiau atminkite, kad puslapis su lyderiu lentele nebus pasiekiamas žaidėjams kol mes neįsitikinsime, kad joje yra patiekta teisinga ir stabili informacija. Tai gali užtrukti iki savaitės po atnaujinimo paleidimo. Pradžioje lyderiu lentelėje bus atvaizduoti WvW ir PvP žaidėjų reitingai, o taip pat bendras pasiekimų taškų skaičius.


Herald1Reikia suflerio?

Heraldai kiekvienoje sotinėje informuoja jus apie visa Gyvos Istorijos situacija. Taip pat ieškokite skautų Diessa Plateau ir Wayfarer Foothills teritorijose, kurie jus nuves į artimiausias įdomės vietas.


Flame-Frost-Razing-1920x1080