january-2013-1920x1080Vasario 26 diena

Situacija pas Wayfarer Foothills ir Diessa Plateau gyventojus prastėja. Savanoriai palengvino jų naštą, tačiau vis daugiau ir daugiau pabėgėlių atkeliauja iš Shiverpeaks. Audra vis stiprėja, neatsilieka nuo jos ir pabėgėlių jėgos. Jie siunčia savo herojus apginti žmonėms ir žemėms. Kažkas turi sustabdyti artėjančią audrą.

В Flame and Frost: The Gathering Storm, tai antra dalis iš keturių, verda kovos kalno Shiverpeaks papėdėse.

Nauji ypatumai


fddcfBrand-New-PvP-MapNauja PvP žemėlapis — Spirit Watch

Šioje tylioje ir tolimoje vietovėje, kuri randasi tarp uolų, kurias apgaubia Laukinės Gamtos Dvasios, greitai pasigirs karo garsai. Spirit Watch žemėlapyje žaidėjai gaus bonuso taškus tada, kai užgrobs Orb of Ascension ir nuneš jį bet kuriuos tris altorius.


Team-Up-for-Guild-MissionsSusirinkite į gildijos misiją

Susiburkite į vieną vietą asu savo gildijos draugais, tam kad išbandytumėte visiškai naują kontentą! Šios misijos sukurtos sukoordinuotai grupei žmonių ir tai apima viską — nuo galvų medžioklės ir grupinių galvosūkių, iki lenktynių atvirame lauke. Jums reiks dirbti kartu, tam kad įveiktumėte šias misijas ir užsidirbti Guild Merits, tai padės jums atverti  naujus klasių patobulinimus ir apdovanojimus.


Battle-for-Kyhlo-1Dviejų PvP komandų žaidimo įvertinimas

Atėjo laikas parodyti savo sugebėjimus! Šiame naujame PvP tipo režime, dvi komandos maždaug vienodo reitingo pagal stiprumą susikauna viena prieš kitą greitoje, intensyvioje kovoje. Po kovos komandų reitingai atsinaujina.


Daily-AchievementsPasirinkite kasdienines užduotis

Su nauja apdovanojimų sistema, jūs galėsite patys sau pasirinkti dienos užduotis ir atitinkamai pasirikti — už kokio tipo kontentą jūs norite gauti apdovanojimus.