Helovinas jau čia pat, o kūrėjai jo nepamiršo! Kaip visada, mūsų laukia galingas festivalis Shadow of the Mad King! Pasitikite beprotį karalių Torną, atspėkite jo užduotis, gąsdinkite draugus ir pabandykite užkopti į bepročio karaliaus bokštą! Festivalis truks dvi savaites!

SMK-Screenshot-05Ascent to Madness

Pasinerkite į bepročio karaliaus irštvą! Šis baisus požemis leis jus susidurti akis į akį su pačiu karaliumi Oasvaldu Tornu. Būkite pasiruošę — beprotis karalius turi jums paruošęs kelias staigmenas!


SMK-Screenshot-06The Mad King’s Realm

Drąsiausi keliautojai gali apsilankyti bepročio karaliaus labirintuose. Susidursite su numirėlių armija ir šventinėmis baisenybėmis, kurios veisiasi bepročio karaliaus labirintuose, atidarinėkite vaiduokliškas duris, tam, kad parsidėtų linksmybės ir saugokitės baisų monstrų, kurie klajoję labirinte!


SMK-Screenshot-04The Mad King’s Clocktower

Pabandykite aplenkti laiką bepročio karaliaus bokšte, pačioje žiauriausioje šokinėjimo puzlėje visoje Tyrijoje! Šokinėkite ant bokšto likučių aplink jį, bet būkite visada pasiruošę bet kam — vienas netinkamas šuolis ir jus nukrisite į artėjančią baisenybės banga.


SMK-Screenshot-01Šventa Lion‘s Arch

Perstatytas miestas bus papuoštas festivaliui. Durys – skirtingų atrakcionų papuoš Lions‘ Arch žemėlapį, saldumynų prekeiviai siūlys jums savo prekes, o karalius Tornas braižios po miestą, pasakos istorijas ir žais žaidimą „Beprotis karalius sako“!


SMK-Screenshot-02Tricks and Treats

Koks gi helovinas be saldumynų ir pokštų? Popkorno prekeiviai pasiūlys jus nusipirkti naujų dalykiukų, iš Trick-or-Treat gali iškristi nauji ginklai, minikai, arba šalmas iš karkos, o tie, kurie nuspręs susiremti su bepročiu karaliumi jo požemyje gaus šansą gauti retą ir keistą daiktą! Rinkite Tattered Bat Wings, tam kad pradėti antpečių gamybos procesą su skraidančių pelių tematika.