Sveiki mielieji gildijos nariai, po pastarųjų WvWvW įvykių visi mes matome, kad mūsų serveriui, bei mūsų gildijai tapo sunku kovoti, priežastis neigiamos kalbos apie WvWvW rėžimą, mes nusprendėme, kad reikia jums papasakoti situacija kas, kodėl ir už ką…

Pirmas dalykas – žmonės, mes turim suprasti, kad kovojame pirmame trejetuke, o tai reiškia, kad – Desolation serveris (mūsų lietuviškos bendruomenės namų serveris) kovoja su dviem stipriausiai Europos serveriais, dėl to kovoti reikia ne eilinėm taktikom…

Antra dalykas – Mes turim suprasti, kad priešai čia yra labai stiprus, pvz: Blacktide serveris yra skaitomas kaip WvWvW serveris, o tai reiškia, kad jūs sugebėjimai yra ne eiliniai, tai yra pro gildijų ir pro žaidėjų mišrainė.

Trečia dalykas – daugumas jūsų nežino ir nelabai gali iš kur nors sužinoti apie tai, kad mūsų servo dvi pagrindinės WvsW gildijos t.y. IRON ir RUIN išgyvena vidines krizes, jie šiuo metu persiorganizuoja, todėl jų aktyvumas labai sumažėjęs pasekmės: pasidarė dar sunkiau kovoti už mūsų namų serverį.

Norime jums papasakoti tai tam, kad jūs suprastumėte situacija, nes iš kalbų nugirstų, jūsų moralė yra kritusi ir dauguma nebenori, nebemato tikslo kovoti  WvWvW už mūsų namus. Aš, asmeniškai, tikiuosi, kad šis paaiškinimas jums padės susivokti susidariusioje situacijoje, tai, kad mes turim stipru priešą ir atsiremiam kaip į sieną, tai nereiškia, kad mes turim palūžti ar morališkai būti sužlugdyti, taip, suprantama, sunku kovoti prieš tai kas atrodo neįveikiama, bet mes taip ir greičiau tobulėjame. Svarbiausia NENULEISTI ranku ir „nebėgti iš kovos lauko anksčiau laiko“. Jus reikia suprasti, kad bus visko, kelias nėra vien rožėm klotas, bus sunkių akimirkų, bus ir pergalės  akimirkų, bet taip yra tobulėjama, po kiekvienos audros visada išlenda saulė ir mes vėl džiaugsimės mūsų žaidimu. Prisiminkime mūsų tautos didybę, kaip Lietuva buvo vartai tarp rytu ir vakaru, KAIP lietuviai laike frontą, taip ir mes turim būti nepalaužiami ir toliau išlikti STIPRIEMS bei VIENINGIEMS !!! Taip, kad vyrai ir moterys laukiame jūsų ginklų WvWvW, parodykime priešui, KAD MES Nepalūžom!

Kaip mums sekėsi kovoti jūs galite pamatyti serverių statistikoje kurią pateikė arena.net, nepalūžkite nuo to priklauso jūsų namų ateitis.

Savo mintimis, ką galvojate apie tai, parašykite forumo dalyje chain of command skiltyje arba savo komentarą palikti čia.

Pagarbiai jūsų Komanderis Shinzuii