Asura garsūs visoje Tyrijoje savo analitiniu požiūriu į gyvenimą ir pragmatiniu savų problemų sprendimo būdu. Kas geriau gali tikti išminties dozės pliūpsniui, jei ne asura patarimų skyrelio apžvalga?

Brangusis Ei Buka,
Kaip inžinierius aš mėgstu krapštytis su gadžetais ir mechanizmais, tokiais, kaip pavyzdžiui, mano naujasis limonadinis sviedinys. Problema ta, kad, degustuojant, mano limonade jaučiasi parako arba mašininės alyvos skonis. Ką aš darau ne taip?
Parašas,
Trokštantysis iš Askalono

Sveikas, trokštantysis buka!
Tu viską darai teisingai.
Tiktai kvaili ir pedantiški žmonės reikalaus, kad naujasis rotorinis limonadas turėtų būti tokio pat skonio kaip ir jo ankstesnė, pasenusi versija! Aš patariu nukreipti savo protą į tinkamą marketingą! Jūs turite ne limonadinį sviedinį, jūsų nauji sviediniai su citrinos kvapu! Genialu!
Kai gyvenimas pakiša jums citrinas, šaudykite jomis atgalios dideliu greičiu!

Brangusis Ei Buka,
Aš esu jaunas gražus žmogus-karys, įsimylėjęs simpatišką merginą, bet ji nori mylėti mane tik dėl mano proto. Kaip man ją įtikinti, kad mano raumenys tokie pat kieti, kaip ir mano smegenys?
Parašas,
Vienišasis iš Lion’s Arch

Sveikas, Vienišasis buka.
Ech, tu, vargšeli, vargšeli, tu esi pasmerktas.
Bet kokiose smegenų ir raumenų kautynėse vienareikšmiškai nugalės smegenys. Tu esi tinkamas pakelti sunkius daiktus, bet ji vienareikšmiškai mes tave dėl pirmo pasitaikiusio genijaus, kuris sugebės apskaičiuoti diferencialinį vektorių kreivosios, vedančios link jos kelio.
Tačiau, būk vyras. Jeigu ji myli tave dėl tavo proto, ji negali būti tokia protinga, kad tai padarytų.

Brangusis Ei Buka,
Groulai graužia visus mano kopūstus! Aš net nežinojau, kad jie mėgsta kopūstus! Ką aš galėčiau padaryti, kad išvyčiau šią bjaurastį iš savo sodo?
Pagarbiai,
Alkanasis iš Chiolbeko

Sveikas, Alkanasis buka.
Aš parekomenduočiau atsitiktine tvarka visame lauke išdėstyti minas ir pastatyti kampuose automatinius apsauginius minosvaidžius su plaukų judesio jutikliais.
Na, o po to kopūstų likučius aplieti virulentiniu maro virusu.
Ach, jūs norite pats valgyti kopūstus? Negi aš turiu viskuo pasirūpinti?

Brangusis Ei Buka,
Aš esu žmogus elementalistas, bendradarbiauju su pora charr‘ų karių iš Kraujo Legiono. Šie dideli grubūs charr‘ai visada skundžiasi, kai aš nusiteikiu vandens stichijai – jie sako, kad jiems nereikia gydymo, kad nuo drėgmės susigarbanoja jų plaukai. Ką man daryti, kad juos įtikinčiau, jog vandens magija naudinga jiems?
Parašas,
Susierzinęs elementalistas.

Sveikas, susierzinęs buka!
Kas čia per „bendradarbiauju“? Nesąmonė!
Charr‘ai didesni už tave, ir, todėl bukesni (tai įrodytas faktas – būtent dėl to asura mažesni už tave ir žymiai, žymiai protingesni). Tu neturi „bendradarbiauti“ su Kraujo Legionu. Tu turi vesti juos priešais save, kad jie labiau bijotų tavo butelio su mistišku purškalu, negu priešų, su kuriais jie susidurs.
Jeigu tai nesuveiks, aš žinau, kur galima gauti Limonadinį Sviedinį.