DUK

D.U.K Pradedančiajam 

Kur nusipirkti žaidimą — Oficialiam puslapyje arba Gamecard.lt arba apsilankykite Naudingose Nuorodose
Kur užregistruoti raktą — https://register.guildwars2.com/
Iš kur parsisiųsti klientą — asmianineme profilyje skiltis Download Client
Asmeninis profilis — https://account.guildwars2.com/
Žaidimo palaikymas — http://support.guildwars2.com/

D.U.K Žaidimui

Kada įvyks Guild Wars 2 relizas? »

Kai kūrimas bus baigtas. Guild Wars 2, tai pats stambiausias projektas, su kokiu yra dirbusi ArenaNet, ir mes norime įsitikinti, kad turėjome pakankamai laiko viską padaryti teisingai.

Ar bus išleistas Guild Wars 2 Lietuvių kalba? »

Šiuo metu jokios informacijos apie žaidimo lokalizaciją Lietuvoje nėra (greičiausiai ir nebus).  Į visus klausimus kūrėjai atsako: „Šiuo momentu mes dar nesame parengę finalinio žaidimo kalbų versijų sąrašo“.

Kada bus beta-testavimas? »

Nežiūrint į tai, kad mes atlikome viešą originalaus Guild Wars beta-testavimą, kai žaidimas buvo ankstyvoje kūrimo stadijoje, Guild Wars 2 testavimą mes pradėsime artėdami prie relizo. Guild Wars 2 yra labai stambus ir ambicingas projektas, ir pirmos dalies Guild Wars žaidėjai daug tikisi iš jo. Mes norime, kad žaidėjai būtų tiesiog priblokšti mūsų žaidimo, kai jie pirmą kartą jį išbandys.

Kokiose platformose bus pasiekiamas Guild Wars 2? »

Guild Wars 2 kuriamas PC.

Ar bus mokama Guild Wars 2 prenumerata (mėnesinis mokestis)? »

Ne. Kaip ir originalaus  Guild Wars, mėnesinės prenumeratos nebus. Jūs tiesiog perkate žaidimą ir žaidžiate on-line be mėnesinių įmokų.

Ar taps Guild Wars 2 ММО žaidimu? »

Taip. Guild Wars 2 siūlo didžiulį, pastovų on-line pasaulį.

Kuo Guild Wars 2 skiriasi nuo kitų ММО? »

Mes ArenaNet turime vieną misiją: padaryti Guild Wars 2 pačiu geriausiu iš kada nors buvusių MMORPG. Jeigu jūs norite sužinoti, kaip mes tai ruošiamės padaryti, perskaitykite Mike O’Brien postą „Design Manifesto“ ir pasižiūrėkite mūsų video „MMO Manifesto„.

Ar Guild Wars 2 žaidime galimos kitos rasės, ne tik žmonės? »

Žinoma! Neskaitant žmonių, žaidėjai galės kurti, keisti ir žaisti su įvairiomis ne žmonių rasėmis.

Charr (Charr’ai) – Askalono užkariautojai, Charr‘ai – tai nuožmūs, karingi padarai, nenugalimi žmonijos priešai. Dabar, kai pakibo didžiulė grėsmė jų užkariautoms žemėms, Charr‘ų legionai ir jų karo mašinos rengiasi mūšiui.

Norn  (Norn’ai) – Nornai – milžiniški kaip bokštai kariai iš šaltų šiaurinių žemių, galintys pasiversti įvairiais galingais žvėrimis. Nesuprantamos jėgos išguiti iš savo tėvynės, nornai susirinko senuose gnomų griuvėsiuose Shiverpeaks.

Asura (Asur’ai) – išsivysčiusi rasė, kažkada valdžiusi olas ir tunelius, esančius po Tirija, išsiskirianti mažu ūgiu ir aukštu intelektu. Dabar, kai pakilo iš savo požemių, asura nori valdyti žemės paviršiaus pasaulį savo galingųjų Golemų ir genialių planų dėka.

Sylvari (Silvar’iai) – nedaug yra žinoma apie sylvari, išskyrus, kad tai yra protingų, susietų su augalais, būtybių rasė, kuri neseniai suklestėjo šiame pasaulyje. Silvari – pati jauniausia rasė, suvienyta bendros svajonės ir neįtikėtinos jėgos.

Kiek profesijų bus Guild Wars 2? »

Guild Wars 2 bus aštuonios profesijos su įvairiais žaidimo stiliais ir gebėjimais. Šiuo momentu mes esame anonsavę  mesmerą, sargą, inžinierių, vagį, elementalistą, karį, reindžerį ir nekromantą.

Kaip veiks personažo vystymasis? Ar kelsite maksimalų lygį? »

Guild Wars 2 turės personažo vystymosi sistemą, kuri bus tinkama RPG su pastoviu pasauliu. Mūsų tikslas – išvaduoti žaidėjus iš nuobodaus žaidimo, kuris pastoviai lydi žaidėjus maksimaliame lygyje.

Be to, tam, kad žaidėjai galėtų laisvai žaisti kartu, netgi jei jų draugai yra daug aukštesniame (arba žemesniame) lygyje, mes planuojame įvesti galingą  sidekick sistemą, panašią į tą, kuri naudojama City of Heroes.

Mes taikome tą pačią filosofiją ir varžybų žaidime. Žaidėjai galės dalyvauti organizuotame, subalansuotame PvP (kaip  GvG originaliame Guild Wars), ir čia nereikės kelti savo personažų lygio, ieškoti amunicijos ir atskleisti gebėjimus. Būdami organizuotoje ŽpŽ zonoje, visi personažai bus viename lygyje ir turės prieigą prie vienodos ekipiruotės.

Ar įmanomas Guild Wars 2 solo žaidimas? »

Taip. Jūs galėsite vystyti savo personažą iki maksimalaus lygio, nė sykio neprisijungę prie grupės, jei tik to panorėsite. Didžioji kontento dalis bus atlikta atsižvelgiant į individualų perėjimą, nors dažnai veiks sistema, valdanti žaidimo sudėtingumą priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus. Tai leis žaidėjams pereiti žaidimą taip, kaip jie patys panorės.

Tuo tarpu, ММО-bendrijai svarbu susivienyti norint įveikti problemas.  Guild Wars 2 bus įvykių, kuriems išspręsti prireiks daugumos žaidėjų suvienytų jėgų.

Ar aš galėsiu žaisti su savo personažu iš originalaus Guild Wars žaidime Guild Wars 2? »

Guild Wars 2 tai absoliučiai naujas žaidimas, su kitokiomis profesijomis ir rasėmis, naujomis technologijomis ir išplėstu game-play. Paprasčiausiai yra neįmanoma tiesiogiai panaudoti personažą iš originalaus Guild Wars.

Tačiau jūsų personažo vardas iš Guild Wars bus rezervuotas, kad jūs galėtumėte panaudoti jį Guild Wars 2. Hall of Monuments žaidime Guild Wars 2 atpažįsta jūsų personažų pasiekimus iš Guild Wars ir suteikia jums unikalius apdovanojimus, kad jūs galėtumėte pasigirti šiais pasiekimais.

Kokias privilegijas personažams suteiks Hall of Monuments žaidime Guild Wars 2? »

Pasiekimai ir apdovanojimai, kuriuos jūsų sąskaitoje yra sukaupę visi personažai originaliame Guild Wars, pažymimi Hall of Monuments, kuris prieinamas žaidime Guild Wars: Eye of the North. Stovintys Salėje Monumentai duoda tam tikrą skaičių taškų, kuriuos jūs galėsite išleisti savo personažui iš Guild Wars 2, duodami jam eskliuzyvinius titulus, daiktus, mini-gyvūnus ir gyvūnus-kompanionus. Pasinaudokite Hall of Monuments Reward Calculator, kad sužinotumėte, kokie apdovanojimai bus užblokuoti ir kokie daiktai bus prieinami, kai Guild Wars 2 bus išleistas.

Kokius sistemos reikalavimus turės Guild Wars 2? »

Sistemos reikalavimai galutinai nėra apibrėžti, tačiau, kaip ir originaliame Guild Wars mes norime sukurti gražų žaidimą, kuris normaliai veiks vidutinio lygio žaidimų РС.

Panašu, kad Guild Wars 2 treileryje Charr’ai turi ginklus. Ar žaidime bus šaunamųjų ginklų? »

Kadangi įvykiai Guild Wars 2 vyksta praėjus 250 metų po Guild Wars įvykių, mes panorome įvesti naujų technologijų į Tiriją. Turint omenyje visa tai – nuo mistinės Asura technologijos ir iki industrinių Charr kovinių ginklų, tampa aišku, kad veiksmas  žaidime Guild Wars 2 vyksta jau kitoje epochoje, nei originaliame žaidime; ir ginklai ir kita įvairi mašinerija atspindi tai. Šaunamieji ginklai, be abejo, bus dalis viso to – tačiau turės unikalius bruožus.

Vandens scenos video atrodo nuostabiai. Ar žaidėjai galės tyrinėti povandeninį pasaulį? »

Vienareikšmiškai! Mes norime padaryti povandeninius tyrinėjimus žaidėjams paprastus ir įdomius, ir panaikinti kai kuriuos tradicinius povandeninių kelionių apribojimus  (pavyzdžiui, galimybę nuskęsti),kurie yra daugumoje žaidimų. Povandeninės zonos atveria naujas, kvapą gniaužiančias galimybes, ir  žymiai praplečia zonas, galimas tyrinėti žaidime Guild Wars 2.

D.U.K. Beta-įvykiams

Kaip papulti į beta-įvykį? »

Šiuo metu registraija į beta yra uždaryta, papilti galima tik nusipirkus žaidimą.

Koks yra minimalus amžiaus reikalavimas norit dalyvauti beta įvykyje? »

18 metų arba daugiau. Jeigu jums amžiau negu 18, prašymą gali užpildyti jūsų tėvai arba oficialus globėjas. Taip pat jei turės pasirašyti sutartį dėl draudimo skelbti informaciją.

Koki minimalūs sistemai reikalavimai šiam beta įvykiui? »

Minimalūs reikalavimai dar nenustatyti, dėl to mes prašome pas jus kad pateiktumėte savo kompiuterių charakteristikas. Mes išrinksime, remiantis kodo būkle žaidimo beta įvykyje momento metu.

Ar galima dalyvauti beta įvykį jeigu pas mane kitokia OS – Linux, Mac? »

Beta įvykio dalyviai privalo naudoti Windows.

Ar reikalinga Guild Wras paskyra, kad papultum į Guild Wars 2 beta įvykį? »

Ne.

Koki regionai galės dalyvauti beta-įvykiuose? »

Mūsų duomenų centrai išsidėstę Europoje ir Šiaurės Amerikoje ir mes tikime, kad daugumas dalyvių bus iš šių regionų. Bet me nedraudžiame dalyvauti kitiems regionams beta-įvykiuose.

Kokiomis kalbomis bus galima naudotis beta-įvykiuose? »

Anglų, Vokiečių ir Prancūzų kalbomis.

Ar galėsiu užsirezervuoti personažo vardą beta-įvykiuose kuriuose dalyvausiu? »

Ne, visi personažai bus ištrinti kaip bus paleistas žaidimas.

Ar galėsiu aš užsirezervuoti gildijos pavadinimą beta-įvykiuose kuriuose dalyvausiu? »

Ne, negalėsite.

Ar galėsiu per beta-įvykius naudotis savo personažo vardu iš Guild Wars? »

Taip, galėsite. Tačiau įvertinkite tai, kad beta-įvykimas, vardai iš Guild Wars nerezervuoti. Tačiau, kaip Guild Wars 2 bus išleistas, jūsų vardai iš Guild Wars bus rezervuoti jums.

Ar išsisaugos mano pasiekimai pasiekti beta-įvykiuose kuriuos bus galima pamatyti ir Guild Wras2 žaidime kaip jis bus išleistas? »

Ne, visi duomenys bus ištrinti.

Ar galėsiu žaisti beta-įvykiuose su savo orginaliu personažu iš Guild Wras? »

Ne, Guild Wars 2 tai visiškai kitas žaidimas su kitomis rasėmis, profesijomis ir padidintu žaidimo gameplay. Neįmanoma panaudoti Guild Wars personažo  Guild Wars 2 žaidime.

Ar testiniai serveriai bus pasiekiami visąlaik, ar tai bus konkretus laikas per kurį bus galima juos pasiekti? »

Jūs gausite visą smulkią informaciją apie tai, jei papulsite į betą-įvykį.

Kaip išsiųsti žinutę apie rastas klaidas ir atsiliepimus? »

Jūs gausite visą smulkią informaciją kaip išsiųsti žinutes, jei papulsite į beta-įvykius.

Ar tai vienintelę galimybė užsirašyti į beta-įvykius? »

Ne, mes padarysime kelis registracijos ciklus. Jeigu jūs užsiregistruosite dabar, tai jums nereiks daugiau registruotis, kad papulti į sekantį beta-įvykį.

Kaip susisiekti su palaikymo komanda? »

Jūs gausite visą smulkią informaciją apie tai, jei papulsite į betą-įvykį.