Lion’s Arch gyventojų dvasią pakelia uždegantis festivalis Dragon Bash, kurio metu švenčiantys juokiasi iš savo baimės veido! Palaikomas Lion’s Arch Tarybos Kapitonų, Dragon Bash, mėnesį trunkantis festivalis, pripildytas naujomis pramogomis, fejerverkais, išskirtiniais apdovanojimais ir siurprizais! Festivalis prasidės birželio 11 ir baigsis liepos 9.

Nerodykite savo baimės – Dragon Bash jau čia!

Įvykiai Dragon Bash festivalio metu

 • Linksmybės Dragon Bash Lion’s Arch mieste – pradžia birželio 11
  Lion’s Arch — centras kur bus švenčiamas festivalis Dragon Bash. Kapitonų Taryba nepagailėjo pinigų papuošiant šį didingą miestą, o apie tai byloja holograminis drakonas, negrėsmingai skraidantis virš miesto.
 • Nugalėk drakoną! – pradžia birželio 11 dieną
  Ieškokite holograminių projektorių, kurie paslėpti visoje Tyrijoje šio festivalio metu. Šiuose miniatiūriniuose įrenginiuose randasi miniatiūriniai holograminiai minionai, iš kurių gali iškristi siurprizas Dragon Bash… Drakono skrynia (Dragon Coffer)! Pradedant birželio 18 diena, jūs taip pat galėsite rasti drakono iškamšą visoje Tyrijoje. Atlikite ritualinį šokį ir uždekite iškamšą, tam kad gautumėte laikiną bufą!
 • Tiesiogine transliacija su kūrėjais – birželio 11, 12pm PDT (22:00 LT.)
  pažiūrėkite į Dragon Bash iš vidaus kartu su kūrėjais iš  ArenaNet tiesioginėje transliacijoje Twitch kanale birželio 11 dieną 22:00 Lietuvos laiku.
 • Dragon Ball – pradžia birželio 11 dieną
  Senasis Tyrijos gyventojų būdas laikui praleisti, Dragon Ball, sugrįžta! Žaidėjų komandos išbando savo įgūdžius Dragon Ball vienas prieš kitą šiame greitame ir refleksų įgūdžių reikalaujančiame žaidime. Būkite pasiruošė nusilenkti!
 • Moa Lenktynės – pradžia birželio 11 dieną
  Pasirinkite patį greičiausią Моа! Farshore Ward Lion’s Arch mieste ir sudalyvaukite pačiose greičiausiose Моа lenktynėse, kurių metu jūs galėsite „statyti“ už savo bėgikus!
 • Drakono pinatos (Dragon Piñatas) – pradžia birželio 11 dieną
  Visuose pagrindiniuose Tyrijos miestuose, jus rasite iškabintas Drakonų Pinatas. Sudaužykite jas, tam ,kad gautumėte Dragon Bash saldumynus!
 • Fejerverkai Dragon Bash – nuo birželio 14 iki 17
  Pasižiūrėkite, kaip Lion’s Arch dangų apšvies sprogstantys fejerverkai kiekviena žaidimo naktį. Fejerverkai prasidės 19:00 LT laiku (9AM PDT) penktadienį, birželio 14 dieną ir jie bus leidžiami kas 2 valandos  iki 22:00 LT laiku iki pirmadienio, birželio 17 dienos. Sulaukite kvapą gniaužiančio finalo ir gaukite unikalų festivalio galvos apdangalą (šalmą) — Drakono ragus (Horns of the Dragon)!
 • Drakono iškamšos uždegimo ceremonija – pradžia birželio 18 dieną Prisijunkite prie Kapitonų Tarybos ir prie kitų aukšto rango dalyvių, kaip jie uždegs drakono iškamšą Grand Piazza aikštėje Lion’s Arch mieste. Ši ceremonija bus pilna netikėtumų ir siurprizų.

Nauji apdovanojimai

helm_1349259411Drakono ragai (Horns of the Dragon)
Šis unikalus šalmas bus pasiekiamas tik tiems žaidėjams, kurie pažiūrės visą fejerverkų šou Lion’s Arch mieste, kurie vysk kas dvi valandos nuo birželio 14 iki 17.

Holografiniai drakono sparnai (Holographic Dragon Wings)
Šis daiktas labai retas dropas Dragon Ball Arenose ir visoje Tyrijoje šventės metu. Ambicingi keliautojai, kurie sugebės surinkti dideli kieki Dragon Bash saldumynų, taip pat galės gauti šiuos sparnus.

wings_2300776727Holografiniai sugadinti drakono sparnai (Holographic Shattered Dragon Wings)
Festivalio dalyviai, uždirbę apdovanojimą Dragon Bash Meta Achievement gaus šį daiktą kurį bus galima panaudoti ant nugaros.

Drakono skrynia (Dragon Coffer)
Tai ypatingos skrynios, jas galima gauti tik festivalio metu, jos pripildytos vaišėmis, o taip pat iš jos jūs galėsite gauti fejerverkus, holografinius minikus ir ginklo apipavidalinimą — Dragon’s Jade!

Ginklų apipavidalinimas Dragon’s Jade
Parodykite savo dvasią su Dragon Bash naujais ginklai su drakono išvaizda. Jūs galėsite rasti bilietus šiems apipavidalinimas Rich Dragon Coffers ir Dragon Coffers ir pasikeisti juos į ginklo apipavidalinimą Black Lion Weapon Specialists bet kuriame pagrindiniame mieste!

Miniatiūra Helmed Moa Racer
Šią miniatiūra bus galima gauti tik festivalio Dragon Bash metu! Įsigykite šį miniką bilietų pagalba, kuruos gausite iš Моа lenktynių (Moa Racing).

Šio relyzo nauji ypatumai

4d28f20-PvP-LeaderboardsKovokite, tam kad išlaikytumėte savo pozicijas turnyrinėje PvP lentoje

Mes pagerinome būda, kuris išsiskiria „tobulybe“ turnyrinio PvP lentelėje! Neaktyvūs žaidėjai su laiku pradės leistis žemyn, duodami naujiems aktyviems žaidėjam galimybę pakilti į labiau aukštesnius rankus. Tai reiškia, kad turnyrų lentelės tiksliau atvaizduos PvP geriausius žaidėjus.


7be1f22-Authorized-Shoutcaster-ProgramPrograma skirta shoutcasteriams

Šios naujos programos dėka, kada aukšto lygio PvP komandos susitinka reitinguotoje kovoje, autorizuotas shoutcasteris gaus pranešią ir galės papulti į mačą stebėtojo rėžimu.


Vaizdai

900a406-Dragon-Pinatas ff31405-Moa-Racing c3a5c04-Dragon-Ball 42a5b02-Bash-the-Dragon aa07001-Dragon-Bash-Activities wings_2300776727 430ca07-Dragon-Bash-Fireworks 7be1f22-Authorized-Shoutcaster-Program 4d28f20-PvP-Leaderboards

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DragonBash-1920x1200