Ateinančiame atnaujinime, vasario 26 dieną, mokami turnyrai bus pakeisti į  nemokamus.

Viena iš priežasčių, kodėl buvo įvesti mokami turnyrai, buvo noras sukurti vietą, kur aukšto lygio žaidėjai susitiktų su kitais aukšto lygio žaidėjais, paliekant nemokamas turnyrus mėgėjiško lygio žaidėjams. Tačiau dabar, kaip mes jau turime reitingo sistemą ir kovų organizavimą, kuri ir suveda vienodo lygio ir įgūdžius turinčius žaidėjus, mes nusprendėme, kad mokami turnyrai jau nebereikalingi.

Vitoje to pas mus bus  nemokami turnyrai iš vieno raundo ir nemokami turnyrai iš trijų raudu. Abiejų tipų turnyrai  bus organizuojami naudos skirtingus reitingus.

Jeigu jūs nepanaudojote Tournament Tickets, jūs galėsite juos apkeisti į auksinę, sidabrinę arba medinę Tournament Reward Chests pas NPC — Ticket Merchant, kuris randasi zonoje Heart of the Mists šalia Tournament Master.

Ticket-Merchant

Taip pat mes pakeitėme apdovanojimus turnyruose iš vieno raundo. Naujus  Match Win Chest gaus tik laimėjusi komanda. Pralaimėjusi komanda negaus apdovanojimo kaip anksčiau.

Be šito, taip kaip mes panaikiname mokestį dėl dalyvavimo turnyruose, mes taip pat panaikiname ir kvalifikacijos taškus, Qualifying Points (QP). Ateityje, žaidėjai, užbirbę daugiausiai QP, gaus vertingus vidinius prizus, apie kuriuos papasakosime sekančiuose straipsniuose.

Tourney-Master