Dideli PvP pasikeitimai: mokamus turnyrus pakeis nemokami

Ateinančiame atnaujinime, vasario 26 dieną, mokami turnyrai bus pakeisti į  nemokamus.

Viena iš priežasčių, kodėl buvo įvesti mokami turnyrai, buvo noras sukurti vietą, kur aukšto lygio žaidėjai susitiktų su kitais aukšto lygio žaidėjais, paliekant nemokamas turnyrus mėgėjiško lygio žaidėjams. Tačiau dabar, kaip mes jau turime reitingo sistemą ir kovų organizavimą, kuri ir suveda vienodo lygio ir įgūdžius turinčius žaidėjus, mes nusprendėme, kad mokami turnyrai jau nebereikalingi.

Vitoje to pas mus bus  nemokami turnyrai iš vieno raundo ir nemokami turnyrai iš trijų raudu. Abiejų tipų turnyrai  bus organizuojami naudos skirtingus reitingus.

Jeigu jūs nepanaudojote Tournament Tickets, jūs galėsite juos apkeisti į auksinę, sidabrinę arba medinę Tournament Reward Chests pas NPC — Ticket Merchant, kuris randasi zonoje Heart of the Mists šalia Tournament Master.

Ticket-Merchant

Taip pat mes pakeitėme apdovanojimus turnyruose iš vieno raundo. Naujus  Match Win Chest gaus tik laimėjusi komanda. Pralaimėjusi komanda negaus apdovanojimo kaip anksčiau.

Be šito, taip kaip mes panaikiname mokestį dėl dalyvavimo turnyruose, mes taip pat panaikiname ir kvalifikacijos taškus, Qualifying Points (QP). Ateityje, žaidėjai, užbirbę daugiausiai QP, gaus vertingus vidinius prizus, apie kuriuos papasakosime sekančiuose straipsniuose.

Tourney-Master

 

3 atsakymai šia "Dideli PvP pasikeitimai: mokamus turnyrus pakeis nemokami" tema
 1. Xshooter Xshooter parašė:

  Idomus sprendimas… toks sprendimas gali reiksti PvP ne pasiteisino kaip buvo sugalvota nuo pat pradziu t.y. Esports, turnyrai, i.t.t. greiciausiai taip ir liks maziausiai demesio gaunantis zaidimo rezimas kaip ir buvo iki siol…

 2. Storas Storas parašė:

  Mokamu turnyru isvis neturejo buti. Nebent jeigu butu piniginis prizas ar norint patekti y savaitinius/menesinius turnyrus, kuriems atsirasti prireiks dar 6 menesiu. Vien hot-join servai jautesi kaip test server’iai ir ten masofkei pagrinde buvo glory ir rank point’u farminimas. Pagaliau atsiradus solo que ir ‘MMR’ galbut atsikratys hotjoin’u ir vietoj bus ykelti dueling server’iai bei custom arenas. Daugelis dalyku jau turejo buti idiegti jau zaidimo pradzioje, norint esports

  • Xshooter Xshooter parašė:

   True… anyway tikesimes kad situacija pageres po pirmu dideliu mokamu expansion releasu, nes nemazai kas (iskaitant ir mane) atejo i si zaidima vien del pvp galimybes ir kaip jau dabar situacija rodo buvo vien spoilinimo ir pazadu krepseliu… 🙂

Parašykite komentarą