Šaltinis massively.joystiq.com paskelbė trumpą anonsą (paremtas ArenaNet spaudos konferencija) naujo papildymo Guild Wars 2 — Sky Pirates of Tyria. Taigi, kas mūsų laukia pačiu artimiausiu metu?

WvW-1

Linksmybės liejosi laisvai festivalio Dragon Bash metu žaidime Guild Wars 2, kol viskas neapsivertė ir baigėsi nužudymu. O čia ir prasideda pagrindas kitam atnaujinimui — Sky Pirates of Tyria (Tyrijos dangaus piratai). Atnaujinimas, kuris pasirodys birželio 25 dieną, nukels žaidėjus pas inspektorę Kiel, kuri tirs nužudymą. Visi norintys galės sudalyvauti keliuose įvykiuose, kurie padės jums surasti žudiką. Jeigu jums atrodo, kad tai kažkaip bus surišta su piratais… ką gi, tai teisingas pamastymas.

Šiame relyze bus pridėtas naujas požemis, Aetherblade Retreat, kuriame žaidėjai susidurs su piratais. O taip pat šis relyzas atneš visose profesijose masinį pasikeitimą treituose ir įgūdžiuose, tam kad pateikti žaidėjams didesnį kiekį veikiančių bild‘ų. Be šito, jūsų laukia nauji apdovanojimai, tarp kurių naujos miniatiūros ir visiškai nauji įvykiai, kurie surišti su novele  Sea of Sorrows. O taip pat, iš beta rėžimo išeina pvp asmeninės arenos ir stebėjimo režimas, o tai dar labiau leis jums padaryti išskirtines kovas su draugais ir priešais.