Sveiki Tyrijos gyventojai!

Mes su malonumu anonsuojame jums vadų sistemos atnaujinimą.
Nuo pat rugsėjo techninio atnaujinimo starto pradžios, Commander’s Compendiums,  bus pririšti prie profilio (account). Jūs galėsite juo naudotis su bet kuriuo jūsų sukurtu personažu, ir komanduoti jūsų sąjungininkams!

O taip pat su malonumu jums pranešame, kad tapus vadu, gausite priėjimą kelioms spalvoms. Pasirinkite raudoną, geltoną, violetinę, arba klasikinę mėlyną ir taip reguliuokite savo vado ikoną (Commander tag)!

b7d27commander-squad-selection-2Iki dabar, vado pareigybės buvo pririštos personažui. Su naujais pakeitimais, kai vado privilegijos bus pririšta prie viso profilio, kaina Commander’s Compendium pakils iki 300 auksinių. Nesvarbu, kiek pas jus personažų — trys, trylika, ar dar daugiau — jums nereiks pirkti šio daikto pakartotinai!

Esami vadai taip pat bus atnaujinti. Jeigu jūs jau esate vadas — mėgaukitės atnaujinimu.

6fb12commander-icon-ui-2

Naujas spalvų asortimentas leis išmaniau taktiškiau panaudoti vadus. Pavyzdžiui, režime World vs. World, galėsite pasirinkti vieną spalvą puolančiam vadui, o kitą — ginančiajam. PvE įvykių metu, naujų spalvų dėka, jums bus geriau ir lengviau grupuoti žaidėjus. Arba paprasčiausiai jūs galėsite pasirinkti jums mėgstamą spalvą, tam, kad išsiskirti iš minios!

Vėliau mes pridėsime papildomų galimybių žinomiems ir patyrusiems vadams. O dabar, mes tiesiog didžiuojamės savimi, kad pridėjome vadų ikonoms spalvas ir vado pareigybių naudojimą bet kuriam profilio personažui, kuris labiausiai tinkamas vadovauti! Mes nekantriai laukiame galimybės pamatyti, kaip šis patobulinimas bus naudojamas.