imagesCAMDCBWRPortalas eurogamer.net paskelbė straipsnį, kuriame rašoma apie jų bendravimą su kontento – dizaineriu Mike Zadorojny Londone. Pagrindinė tame buvo žaidimo vystymasis, gyva istorija ir mokamas papildymas.

Į klausimą apie mokamus papildymus, Mike pareiškė: „Šiuo momentu, mes nesvarstėme apie mokamą papildymą. Taip tai planuose yra, bet mes nesusikoncentravę ties tuo, todėl kad mes planuojame, kad su Gyvos Istorijos pagalba mes išleisime tą patį, ką ir papildyme, tik tai vysk dažniau.“

Į konkretų klausimą  — ar bus mokamas papildymas šiais metais, Mike tik pakraipė galva. Į klausimą  — ar verta jo laukti kitais metais, jis pareiškė: „Jeigu mes atliksime viską teisingai, tai didžiulė tikimybė, kad mokamų papildymų išvis nebus, o visos naujovės bus įdiegtos per Gyvąją Istoriją.“

Mike priminė, kad šiuo metu ties Gyva Istorija dirba keturios pilnos komandos , kurių dėka papildymus galima leisti kas dvi savaites. Prie šito visko, šios keturios komandos — tai tik nedidelė ArenaNet komandos dalis — likusieji dirba ties kitais žaidimo aspektais.

„[Gyva Istorija], tai tik dalis nuo to, ties kuom dirba kitos komandos. Yra didelės komandos, kurios dirba tie nuostabiais dalykais, kuriuos mes įdiegsime su atnaujinimu, kaip tik tai bus paruoštas.“

Žinoma, po tokio pranešimo kils visiem daug klausimų — o kaip dėl kompanijos pelno? Nejaugi ArenaNet tikrai pakaks tų resursų, kurie gaunami per transakcijų sistemą?

„Taip visiškai pakaks, atsakė Mike, primindamas dar kartą, kad ArenaNet niekad nenusileis iki pardavinėjimo daiktų už kristalus, kurie pakenktų žaidimo balansui.

Taip ir aplamai, Guild Wars 2 pardavimai vyksta labai neblogai — sausį 2013 metais kopijų skaičius pasiekė tris milijonus. Nuo to laiko NCsoft daugiau nedaro pareiškimų apie parduotų žaidimų kopijų ir neatsakinėja į tiesioginius klausimus, bet paskutinis eurogamer.net dialogas su PR poskyriu NCsoft skambėjo taip:
– kai mes pasieksime eilinį tašką, kuri mes padėjome prieš save…
– 5 milijonai? — pertraukė žurnalistas
– Jau labai greitai bus naujas taškas. — atsakė jam su šypsena pašnekovas.

Pabaigai Mike priminė žurnalistams, kad „Problemų su finansų srautu nėra. Žaidėjai atliko savo pareigą, o mes gražiname jiems savo, Gyvos Istorijos pavidalu.“

Ką gi, įdomi informacija, bet ArenaNet kaip visada savo stiliuje. Mums liko tik suprasti, kuo reiktų labiau tikėti — NCSoft valdybos direktoriumi, kuris gegužę pareiškė, kad papildymas yra gaminamas, ar konvento dizaineriu, kuris neseniai pareiškė, kad jų, tikriausiai, visiškai nebus.

Statome sumas…  🙂