Su nauju žaidimo atnaujinimu iš GW2 bus pašalintas reikalavimas atidaryti visą „pasaulis prieš pasaulį“ (WvW) žemėlapį, siekiant gauti pasaulio užbaigimą (World Completition). Dabar kiekvienas galės gauti savo „legendinius“ (legendary) be nusivylimo!

Kaip dalis mūsų pastangų siekiant dar labiau sustiprinti Guild Wars 2 ryšį su turiniu su kitu atnaujinimu mes pakeisime pasaulio užbaigimo (World Completition) sistemą. Konkrečiai, mes išimsime Pasaulis prieš Pasaulį (World vs World) žemėlapio atidarymo reikalavimą pasaulio užbaigimui (World Completition).

Jums nebereikės pilnai atidaryti WvW žemėlapių, kad gautumėte 100% pasaulio atidarymo užbaigimą (World Completition). Nuo šiol WvW žemėlapis bus kaip ir bet koks kitas žemėlapis (pvz. Heart of the Mists), kurio atidarymas nebus reikalingas pasaulio užbaigimui. Visi vaizdų (vistas), taškų lavinimo (skill) ir lankytini (point of interest) objektai liks žemėlapiose.

Po WvW žemėlapių pašalinimo iš pasaulio užbaigimo (World Completition) sistemos visas esamas pasaulio atidarymas bus matyti visose paskyrose (account) prisijungus prie žaidimo. Jeigu iki pilno pasaulio užbaigimo jums buvo likęs tik vienas WvW žemėlapis, tai prisijungę po atnaujinimo Jūs jį turėsite atidarytą!

Mes tikimės kad šis pakeitimas padarys Guild Wars 2 žaidimo patirties sistemą geresnę kiekvienam, siekiančiam aplankyti tas Tyrios vietas, kurių jie dar nematė.

 Šaltinis: www.guildwars2.com