Nekromantas

Guild Wars 2 - Nekromantas

„Pati nuostabiausia pakalikų savybė yra tame, kad jie egzistuoja ne per ilgai ir nespėja prasmirsti.”

Burtininkas praktikuojantis tamsos meną, prikeliantis mirusius, turintis galimybę kontroliuoti paklydusias sielas, ir tiesiog įsiurbia gyvenimo energiją iš priešų. Nekromantas maitinasi gyvenimo jėga, kurios pagalba jis apgauna mirtį, arba sugražinA sąjungininką iš kito pasaulio.

Nekromatas maitinasi mirtimi ir irimu. Gyvybės jėga – energija, kuria nekromantas naudoja, kad pratęstų savo gyvenimą. Naudodamas specifinius įgūdžius, nekromantas atstato  asmeniškas gyvybės jėgas, puldamas ir užmušdamas savo priešininkus. Kai nekromantui baigiasi gyvybės, vietoje to, kad pereitų į būseną „nugalėtas“, jis automatiškai aktyvuoja sugebėjimą Mirties Skraistė (Death Shroud). Nekromantas gali tęsti mūšį, būdamas  po Mirties Skraiste vaiduoklio formoje tol, kol neišbaigs gyvybės jėgos iki pabaigos, arba iki tol, kol jam nepavyks pasiekti pergalę ir susijungti su savo kūnu.

Nekromantas turi unikalių ypatingų įgūdžių rinkinį:

Šuliniai (Wells) – Šuliniai tai užkeikimas, kuris veikia ganėtinai ilgai, jie padeda kontroliuoti nekromantui teritoriją aplink save. Sukurtas šalia nekromanto, šulinys veikia taikinius teritorijoje savo įgūdžių veikimu. Pavyzdžiui, Kraujo šulinys (Well of Blood) sudaro gyvybės regeneracijos sąlygas visiems sąjungininkams tam tikroje veikimo teritorijoje. Nekromantas gali aktyvuoti tik vieną šulinio įgūdį.

Pakalikai (Minions) – Nekromantas prikelia pakalikus-mirusiuosius į kovą prieš priešininkus. Kiekvienas užkeikimas, prikeliantis pakaliką, turi antrinį užkeikimą, kuris atsiranda po to, kai pakalikas buvo prikeltas. Antrinis užkeikimas pražudo pakaliką, suteikdamas stiprų efektą nekromantui. Pavyzdžiui, nekromantui galima panaudoti Summon Blood Fiend įgūdį, kuris prikelia pakalikus, kurie gydo savo šeimininką, kol jis puola priešą. Po numylėtinių prikėlimo, įgūdis Summon Blood Fiend pasikeičia užkeikimu Mirties Skonis (Taste of Death), kuri leidžia nekromantui sunaikinti pakaliką mainais į galingą gydančią jėgą.

Ženklai (Marks) – Nekromanatai gali dėti ženklus ant žemės su daugybe stiprių efektų. Pavyzdžiui, Kraujo ženklas (Mark of Blood) daro priešams žalą, ir kartu pastiprina gyvybės regeneraciją arčiausiai esantiems sąjungininkams. Ženklai gali būti pratęsti po kažkokio laiko tarpo, nors nekromantas naujus ženklus gali dėti vėl ir vėl.

Baimė (Fear) – Nekromantai naudoja specialią būseną, kurios negali pasiekti bet kuri kita profesija: Baimė. Baimę galima pašalinti, bet ji verčia priešą per labai trumpą laiką bėgti nuo nekromanto kuo toliau. Pavyzdžiui, nekromantas gali panaudoti įgūdį Lemtis (Doom), kad pasiųstų baimę ant vieno taikinio.

Sugebėjimai

[jwplayer config=”Custom Player” playlistid=”559″]

Mechanika

Ginklas
Nekromantas gali pasiimti vieną iš šių ginklų rūšių:

• Pagrindinė ranka: kirvis, kinžalas, skeptras;
• Kita ranka: kinžalas, akcentas (focus), karo ragas;
• Abiejose rankose: lazda.

Gyvybės jėgos (Life Force)
Gyvybės jėgos tarytum savotiška energija, kurią naudoja nekromantas. Kai tik bus pasiektas  tam tikras gyvybės jėgos lygis, nekromantas galės aktyvuoti Death Shroud (Mirties Skraistė) (žr. žemiau), vaikščioti vaiduoklio formoje, palikus savo kūną. Kiekvienas ginklų rinkinys turi savo įgūdžius, kurie nekromantui duoda gyvybišką jėgą, be to, jis gauna dar daugiau gyvybės jėgų tada, kada kas nors miršta šalia jo. O taip pat, egzistuoja utilitariniai sugebėjimai, pildantys gyvybės jėgą, pavyzdžiui, Ghost Armor (Vaiduoklio šarvai) – įgūdis, kuris sustiprina nekromanto šarvus ir prideda gyvybės jėgų kiekvieną kartą, kai nekromantui yra padaroma žala.

Mirties skraistė (Death Shroud)
Mirties skraistė (Death Shroud) – tai specialus sugebėjimas, kuris gali būti panaudotas bet kuriuo laiku, ir susikaupusią gyvybės jėga naudoja kaip antrinę gyvybę (atvaizduojamas kaip antrinis kraujo stulpelis). Vietoje to, kad pasirinktų būseną „nugalėtas“, kai nekromanto gyvybės stulpelis pasiekia nulį, jis automatiškai aktyvuoja įgūdį Death Shroud (Mirties Skraistė) ir įgauna vaiduoklio formą. Būdamas tokioje būsenoje nekromantas įgauna  specialių įgūdžių. Pavyzdžiui, jis gali iškviesti velnio šešėlį, specialų pakaliką, kuris gali būti prikeltas tik tokioje būsenoje. Turėdamas leidimą naudoti Death Shroud įgūdį, nekromantas, be jokių abejonių, vienas iš  ilgaamžių personažu žaidime Guild Wars 2.

Vaizdai